reklama
reklamareklama
Materiał wyborczy KWW Komitet Wyborczy Adama Horbacza
reklama
reklama
Dziś jest poniedziałek, 15 kwietnia. Imieniny Anastazji, Wacława, Leonida.
10℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Oleśnicka policja zapowiada kolejną akcję. Kto będzie sprawdzany?

Aktualności23.03.2023 o 17:19Komentarzy: 22
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego w Oleśnicy 24 marca na terenie powiatu oleśnickiego będą prowadzić działania kontrolno-prewencyjne "Bezpieczny Rowerzysta". Mają one na celu poprawę bezpieczeństwa cyklistów.Wiosna to okres, w którym z zagrożeniem muszą liczyć się wszyscy uczestnicy ruchu drogowego. Szczególnie to rowerzyści muszą zadbać o swoje bezpieczeństwo. Podczas działań „Bezpieczny rowerzysta” funkcjonariusze zwrócą szczególną uwagę na wykroczenia popełniane nie tylko przez rowerzystów ale również innych uczestników ruchu drogowego, którzy powodują zagrożenia i utrudnienia ruchu rowerowego. Zwrócą uwagę również na stan techniczny jednośladów, którymi poruszają się rowerzyści.

Działania nie ograniczają się jedynie do wyciągania konsekwencji prawnych. Rowerzyści będą również informowani o przepisach ruchu drogowego i zagrożeń wynikających z niestosowania się do nich.

st. asp. Bernadeta Pytel / KPP Oleśnica

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (22)

Lutek Danielak23.03.2023 o 22:52

Po co Ci ta słuchawka w uchu?? - To tak żeby mieć kontakt z bazą, Szefie... - Ale brak kontaktu z mózgiem...

Zgłoś
Niech spoczywa w spokoju23.03.2023 o 21:44

Szkoda psicy. Nie wytrzymała

Zgłoś
Iii23.03.2023 o 21:23

Smutna wiadomość

Zgłoś
Memento mori23.03.2023 o 21:20

Do ogromnej tragedii w Starachowicach doszło w środę 15 marca. Mundurowych zaalarmowała koleżanka policjantki, która otrzymała od niej mocno niepokojąca wiadomość. Służby natychmiast wszczęły alarm. Rozpoczęły się poszukiwania. Jednak zanim ustalono miejsce pobytu kobiety, na ratunek było już za późno. Potwierdzam, że doszło do śmierci 42-letniej policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Ciało kobiety znaleziono w jednym z hoteli w Skarżysku-Kamiennej. Prokurator wraz z policją prowadził oględziny na miejscu zdarzenia - przekazała w rozmowie z "Faktem" prokurator Tomasz Rurarz z Prokuratury Rejonowej w Skarżysku-Kamiennej. Odbyła się już sekcja zwłok funkcjonariuszki. Ustalono, że do zgonu nie przyczyniły się osoby trzecie. Kobieta najprawdopodobniej popełniła samobójstwo. Portal starachowicki.eu informuje, że policjantka przed śmiercią zostawiła list w pokoju. Rzeczywiście w trakcie oględzin jednego z hotelowych pomieszczeń znaleziony został list, który można określić mianem pożegnalnego - potwierdził dla "Super Expressu" Tomasz Rurarz z prokuratury Rejonowej w Skarżysku-Kamiennej. Tragiczna śmierć policjantki. Przesłuchiwani są świadkowie Jak podkreślił Tomasz Rurarz, obecnie prowadzone są czynności związane z przesłuchaniami świadków, w tym osób z najbliższego otoczenia kobiety. Przesłuchani na tę okoliczność zostaną również przełożeni funkcjonariuszki oraz policjanci, z którymi miała styczność podczas wykonywanych obowiązków służbowych - dodał prokurator.

Zgłoś
Iii23.03.2023 o 21:14

@Młody ksiądz przywiąż go do kaloryfera hi hi

Zgłoś
Młody ksiądz 23.03.2023 o 21:00

Kula mac zaś mi starego złapia.

Zgłoś
Iii23.03.2023 o 20:30

Może by tak się wziąść za starszych są ścieżki rowerowe a jeżdżą po chodnikach i jeszcze mają pretensje, Najgorzej jest na ul.3-Maja koło byłego kina pańcia jedzie i ma pretensje,że musi zejść z rowerami pańcie 60 i 60 +..

Zgłoś
?23.03.2023 o 20:27

Gdzie podsumowanie poprzedniej niby akcji? Ilu pieszych ukaranych za wtargnięcie na jezdnię? Ilu za wejście z telefonem na twarzy? Są jakieś wyniki czy tylko premie ?

Zgłoś
Xxxxx23.03.2023 o 19:55

Jeszcze nigdy nie widziałam w Oleśnicy tych działań a jeżdżę dużo rowerem i zgodnie z przepisami. Należy usunąć auta że ścieżki rowerowej koło stokrotki warzyw na dworze.

Zgłoś
pieszy23.03.2023 o 19:24

Niech się wezmą za pedalarzy przejeżdżających na pasach dla pieszych, bo stanowią zagrożenie.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009- 2024 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube