reklama
reklamareklama
Materiał wyborczy KWW Komitet Wyborczy Adama Horbacza
reklama
reklama
Dziś jest czwartek, 22 lutego. Imieniny Małgorzaty, Marty, Piotra.
10℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Oleśnicka policja zapowiada kolejną akcję. Kto będzie sprawdzany?

Aktualności23.03.2023 o 17:19Komentarzy: 22
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego w Oleśnicy 24 marca na terenie powiatu oleśnickiego będą prowadzić działania kontrolno-prewencyjne "Bezpieczny Rowerzysta". Mają one na celu poprawę bezpieczeństwa cyklistów.Wiosna to okres, w którym z zagrożeniem muszą liczyć się wszyscy uczestnicy ruchu drogowego. Szczególnie to rowerzyści muszą zadbać o swoje bezpieczeństwo. Podczas działań „Bezpieczny rowerzysta” funkcjonariusze zwrócą szczególną uwagę na wykroczenia popełniane nie tylko przez rowerzystów ale również innych uczestników ruchu drogowego, którzy powodują zagrożenia i utrudnienia ruchu rowerowego. Zwrócą uwagę również na stan techniczny jednośladów, którymi poruszają się rowerzyści.

Działania nie ograniczają się jedynie do wyciągania konsekwencji prawnych. Rowerzyści będą również informowani o przepisach ruchu drogowego i zagrożeń wynikających z niestosowania się do nich.

st. asp. Bernadeta Pytel / KPP Oleśnica

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (22)

zw-kowalski25.03.2023 o 22:30

@niesłusznie skazany. Masz rację. Ale ze słowem "mafia" byłbym ostrożny. Bo mnie za słowo "mafia" oskarżyła prokurator Bylicka z donosu Bronsia, Marszałka, sekretarza Rybaka, radcy Susidko, skarbnika, rewident Jarosiewicz i wszystkich naczelników wydziałów na przełomie wieków. Zostałem uniewinniony. Ale o zniesławieniu Panorama pisała na pierwszej stronie. Sprostowanie zamieścili po 12 latach. Teraz wysłałem pismo do prokuratury, że odmawiam zeznań w KPP Oleśnica. Jeśli prokuratura przymusi mnie do przesłuchania jako pokrzywdzonego to wystąpię do komendanta o zastosowanie specjalnych środków bezpieczeństwa.

Zgłoś
Niesłusznie skazany25.03.2023 o 07:52

Panie Zw-Kowalski! Policja to mafia - chroni interesy klasy rządzącej - to nie są ludzie, ale najgorsza patologia społeczna. Wzywanie policjantów do moralności to jak proszenie księdza pedofila o to, by nie molestował dzieci. NIEWYKONALNE.(I tu i tu).

Zgłoś
żal25.03.2023 o 07:51

sami sobie robia reklame-spia po dziurach piie.....a glupoty po stacjach paliw kawa i bzdety-jak potrzeba-brak-a zdjec milion mozna wyslac-nic sie nie wymknie data minuta godzina...

Zgłoś
MojaOlesnica.pl25.03.2023 o 07:47

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
zw-kowalski25.03.2023 o 07:03

Pani Pytel . Może zamiast tych akcji wystarczy zabrać się do normalnej pracy ? Porządki zaczyna się od siebie. Do tej pory komenda nie przeprosiła społeczeństwa za pobieranie łapówek przez kilku policjantów, pobicie w KPP oraz pijanego dyżurnego. Czy ktoś przeprosił mieszkańców za drącą ryja "curva".

Zgłoś
kierowca24.03.2023 o 10:22

Jakąś godzinę temu policjanci "kasowali" rowerzystkę w podwórku ulicy Kilińskiego przed światłami na skrzyżowaniu z ul. Lwowską. Po ukaraniu rowerzystki praworządni policjanci wyjechali z podwórka skręcając w lewo w stronę Biedronki przekraczając LINIĘ PODWÓJNĄ CIĄGŁĄ. Radiowóz nie włączył sygnału dźwiękowego ani świetlnego... Niektórzy mogą więcej...

Zgłoś
Cyklista24.03.2023 o 07:33

Większość rowerzystów jeździ tak bezmyślnie, że w jeden dzień można wypisać mandaty na 100000zł przy pierwszym lepszym przejściu dla pieszych.

Zgłoś
AntyPisior24.03.2023 o 06:51

Zapraszam do Dobroszyc, Wzięli by się za pajaców co na crosach po Kolejowej jeżdżą!

Zgłoś
Mmm23.03.2023 o 23:46

Powinni częściej za prędkość łapać.

Zgłoś
Przemysław Kasprzak23.03.2023 o 23:38

Brawo!!!!!!!!! W końcu !!!!!!!!!!! Złapcie tylu pedalarzy, ilu dacie radę!!!!!!!!

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009- 2024 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube