reklama
reklamareklama
Dziś jest czwartek, 23 marca. Imieniny Oktawiana, Pelagii, Zbisława.
14℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Szpital z nominacją do Polskiej Nagrody Jakości 2023

Aktualności17.03 o 15:29Komentarzy: 24
Powiatowy Zespół Szpitali w Oleśnicy informuje o nominacji do Polskiej Nagrody Jakości.
***

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować , że Powiatowy Zespół Szpitali w Oleśnicy uzyskał nominację do tytułu POLSKA NAGRODA JAKOŚCI 2023 w programie prowadzonym przez Polską Agencję Przedsiębiorczości oraz redakcje Forum Przedsiębiorczości i Biznes Plus w Gazecie Wyborczej.

Polska Nagroda Jakości to wyróżnienie przyznawane przedsiębiorstwom za wdrażanie koncepcji zarządzania przez jakość - TQM (Total Quality Management). Została ustanowiona 7 marca 1995 roku przez Krajową Izbę Gospodarczą, Polskie Centrum Badań i Certyfikacji oraz Fundację Teraz Polska.

Bardzo Dziękujemy za nominację! Gratulujemy całemu personelowi Powiatowego Zespołu Szpitali.

Powiatowy Zespół Szpitali w Oleśnicy

***

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (24)

James Cook21.03 o 22:36

Zaraz, zaraz, ale jaka to jest Polska Nagroda Jakości? Widzę, że organizatorzy uważają się za kontynuatorów Polskiej Nagrody Jakości, którą przyznawano od 1995 r. do 2018 r., a która organizowana była przez krajową Izbę Gospodarczą, Polskie Centrum Badań i Certyfikacji i Klub Polskie Forum ISO 9000. Tymczasem równolegle kontynuację tej samej nagrody deklaruje obecnie nadal Krajowa Izba Gospodarcza wraz z Polskim Forum ISO 9000 i kilkoma jeszcze innymi podmiotami. https://fundacjaqualitas.pl/aktualnosci/nowe-rozdanie-w-26-edycji-polskiej-nagrody-jakosci/ Więc jak to jest naprawdę? I jak z prawnego punktu widzenia wygląda używanie nazwy Polska Nagroda Jakości z odwołaniem się do jej pierwotnej postaci.

Zgłoś
Brajanusz18.03 o 22:48

Personel zawsze jest miły. Pielęgniarki zawsze pomagają, wystarczy dać znać i już są. Jedzenie bardzo dobre. Na izbę przyjęć zawsze zostaniemy szybko i miło przyjęci. Na co tu narzekać?

Zgłoś
Gabriel Różański18.03 o 15:49

Negatywne komentarze pisane przez proliferskich terrorystów od pikiet i różańców, nie dajcie się nabrać. Nasz powiatowy szpital jest super i tyle i żadne ujadanie tego nie zmieni

Zgłoś
Zyga18.03 o 10:02

Przecież to nie 1 kwietnia! Żarty na bok, bowiem zarząd szpitala powinien dostać po łapach za tolerowanie mobingu, zastraszanie zwolnieniami i dyskryminację płacową oraz za przymykanie oczu na prywatę na porodówce. Co niektóre położne biorą kasę za porody, chociaż prowadzą je w ramach swoich obowiązków zawodowych podczas dyżuru na szkodę szpitala.

Zgłoś
Mieszkanka 18.03 o 08:07

To chyba jakiś żart! Długi, wiecznie jakieś pretensje co do obsługi chorych,zaniedbany,itp....

Zgłoś
Tadeuszu Błaszczyk18.03 o 07:52

Tam śmierdzi głównem jak i cały zarząd

Zgłoś
Iii18.03 o 07:01

To są kpiny z nas PACJETOW w tym szp To jakiś ZART za co smutna rzeczywistość pielegniarki pracują jak za karę bo muszą iść do pracy.Obsługa masakra wszystko po znajomości ten szpital to porażka jak i ten artykuł

Zgłoś
.18.03 o 06:47

TO ŻART ZA CO KPINA Z MMIESZKANCOW OLESNICY.W TYM SZPITALU O% POMOCY I DO 0OMOCY TO CHYBA ZART NA 1--EGO KWIETNIA.

Zgłoś
Walewas18.03 o 03:25

Zarówno szpital jak i Gazeta są wysokiej jakości i osobiście je rekomenduję

Zgłoś
Sara17.03 o 23:25

HA HA Śmiechu warte.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube