reklama
reklamareklama
Dziś jest czwartek, 23 marca. Imieniny Oktawiana, Pelagii, Zbisława.
14℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Bezgotówkowe Kino Objazdowe przyjedzie do Sycowa

Kultura16.03 o 10:00Komentarzy: 13
Bezgotówkowe Kino Objazdowe już 19 marca odwiedzi Centrum Kultury w Sycowie. Co zobaczymy na dużym ekranie?Już 19 marca w sycowskim Centrum Kultury odbędą się pokazy najnowszych filmów kinowych w ramach kolejnej odsłony projektu Bezgotówkowego Kina Objazdowego, którego partnerem strategicznym jest Fundacja Polska Bezgotówkowa. Akcja została zainicjowana w odpowiedzi na potrzebę upowszechniania kultury oraz edukacji w zakresie finansów cyfrowych wśród mieszkańców mniejszych miejscowości, w których na co dzień nie ma dostępu do kina.

Na filmowej trasie po Polsce, oprócz Sycowa, znajdą się: Orneta, Prabuty, Golub Dobrzyń, Pelplin, Koźmin Wielkopolski, Grodzisk Wielkopolski, Wolsztyn, Świebodzice, Namysłów, Zdzieszowice, Pyskowice, Miasteczko Śląskie, Pszów, Siewierz, Sędziszów i Ropczyce. W każdej miejscowości seanse filmowe dla różnych grup wiekowych będą się odbywać od rana do wieczora. Mieszkańcy będą mogli obejrzeć na dużym ekranie najnowsze premiery kinowe. W repertuarze znajdzie się m.in.: „Wyrwa" – adaptacja bestsellerowej książki Wojciecha Chmielarza z rewelacyjnym Tomaszem Kotem, Karoliną Gruszką i Grzegorzem Damięckim, którą widzowie Bezgotówkowego Kina Objazdowego zobaczą przedpremierowo. Poza tym w trasie kina znajdą się również: sensacja 47. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, nagrodzony Srebrnym Lwem „Filip", zrealizowany na podstawie powieści Leopolda Tyrmanda oraz na specjalne życzenie widzów „Opiekun, w którym oparta na faktach historia rodzinna Roberta (Rafał Zawierucha) i Dominiki (Karolina Chapko) staje się pretekstem do głębszej opowieści o ewangelicznej postaci Józefa, ziemskiego opiekuna Jezusa i roli, jaką odegrał w życiu wielu współczesnych ludzi. Ponadto, na ekranie pojawią się aż dwie wyjątkowe propozycje dla najmłodszych: „Szczęście Mikołajka" - propozycja na kinowe wyjście dla całej rodziny oraz „Wróżka Zębuszka”, która przekona wszystkich do tego, że nie ma większej magii nad… przyjaźń.

Dla wszystkich fanów kina i widzów Bezgotówkowego Kina Objazdowego, którzy dokonają płatności na stronie internetowej www.filmowobezgotowkowo.pl lub kartą, telefonem czy za pomocą zegarka w kasie kina oraz w barku kinowym, przewidziano 10% zniżkę na bilety i zestawy kinowe. W ten sposób organizatorzy zachęcają do używania kart płatniczych i wdrażania w życie hasła: Żyj filmowo, płać bezgotówkowo! Atrakcyjne ceny biletów, zniżki przy płatnościach bezgotówkowych, rabaty dla grup zorganizowanych oraz niższe ceny dla studentów i seniorów - to tylko niektóre benefity Bezgotówkowego Kina Objazdowego.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (13)

Tadeusz Błaszczyk17.03 o 21:41

Śmieszni są ci którzy mówią, że gotówka to wolność a wycofanie gotówki to niewola. I to w czasach w których każdy może sam w każdym miejscu wygenerować swój własny prąd i stworzyć swoją własną sieć internetową. Ja zawsze odmawiam przyjęcia gotówki, bo gotówka nie ma żadnej wartości

Zgłoś
Zbychu16.03 o 23:32

Taa, już widzę że "na specjalne życzenie widzów" zostanie wyświetlony film o Józefie. Chcą się podlizać władzy i jaśnie panującemu Jarosławowi. Dobrze byłoby prześwietlić ile za to dotacji wzięli.

Zgłoś
Andrzej Duta16.03 o 19:53

Koniec gotówki=koniec swobody(wolnosci)

Zgłoś
Motyka16.03 o 18:26

W filmie Wyrwa gra ta ruda z Kauflandu co drze ryja : każdy z nas oszczędza ? :D

Zgłoś
Oświecona16.03 o 18:16

Trzeba być naprawdę głupim, żeby dać sobie wmawiać, że to dla naszego dobra, a jeszcze pewnie w tym kinie puszczą "wypieracze" mózgu, aż niedowiary jak tv potrafi to robić, mieliśmy niedawno tego pokaz... Nie wierzę w nic co słyszę w tv!

Zgłoś
Ja16.03 o 18:10

Linki to strasznie trudno jest dodać Panie redaktorze? Taka cyfryzacja, a linków zawsze brak... żenada

Zgłoś
Tadeusz Błaszczyk16.03 o 17:28

Bardzo dobrze powinno się wycofać i zakazać wszelkiej gotówki, papierowy i metalowy pieniądz nie ma żadnej wartości, podlega inflacji a rząd w każdej chwili może go zdewaluować i obniżyć jego wartość o 10000%. Powinniśmy jak najszybciej przejść na cyfrowe Euro i kryptowaluty, każdy powinien nosić przy sobie przenośny generator prądu i internetu to nikt nikomu prądu nie wyłączy i nie odetnie dostępu do pieniędzy ja zawsze tak robię i jestem bezpieczny

Zgłoś
Realista16.03 o 13:48

Nie udało się ludzi zniewolić pandemią, to próbują w inny sposób. Wycofanie gotówki to świetny sposób na uzyskanie kontroli nad naszymi wydatkami. Będziemy mogli kupić tylko z góry określoną ilość mięsa, nabiału, paliwa, biletów lotniczych i innych dóbr, które władza uzna za stosowne, a jeśli ktoś się będzie buntował, to i od tego go odetną. Wychodzi na to, że Orwell był wizjonerem.

Zgłoś
Oles12316.03 o 12:20

Jeszcze kilka lat temu faktycznie większość mogła uważać że ostrzeżenia przed groźba wycofania gotówki, wprowadzeniem pieniadza cyfrowego, paszportów z informacjami intymnymi, pieniadza z datą ważności itp to teorie spiskowe. Kto nadal tak twierdzi niestety jest albo idiotą, albo żyje w dziczy i nie wie co się dzieje....ewidentnie globaliści dokręcają śrubę i chcą nowego świata, gdzie szary człowiek nie ma wolności. Mamy płacić podatki, nie zakładać rodziny... do tego antydepresanty, regularne wizyty u psychoterapeuty no i życie wpatrzony w smartphone..

Zgłoś
Monix16.03 o 12:16

Komu zależy na promocji tego dziadostwa, że takie akcje robią? Rząd, skarbówka i wielka finansjera do spółki?

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube