reklama
reklamareklama
Dziś jest czwartek, 23 marca. Imieniny Oktawiana, Pelagii, Zbisława.
12℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

GOK Oleśnica zaprasza na Kogutka i Jarmark Wielkanocny

Kultura16.03 o 06:21Komentarzy: 1
Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na XXIV Przegląd Zwyczajów i Obrzędów Wiosennych i Wielkanocnych KOGUTEK oraz Jarmark Wielkanocny. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 26 marca od 14 w gminnej hali sportowej przy ul. Wileńskiej w Oleśnicy.* * *


Jak co roku KOGUTEK będzie obfitował w atrakcje dla każdego. Nie zabraknie prezentacji artystyczne, warsztaty rękodzielnicze, kiermasz wielkanocny z lokalnymi produktami.

Wszystko odbywa się na tydzień przed Niedzielą Palmową, dlatego warto już wtedy przygotować swoją palmę, którą będzie można zgłosić do konkursu „Najpiękniejsza Palma Wielkanocna”.

Zgłoszenia dla wystawców jarmarku i artystów przeglądu do 24 marca. Karty zgłoszeniowe na stronie i wszystkie szczegóły na www.gokolesnica.pl. Zgłoszenia do konkursu "Najpiękniejsza Palma Wielkanocna" w punkcie rejestracyjnym w dniu imprezy do 15:00.

GOK Oleśnica

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (1)

Tadeusz Błaszczyk16.03 o 17:32

Ja też tam będę!

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube