reklama
reklamareklama
Dziś jest czwartek, 23 marca. Imieniny Oktawiana, Pelagii, Zbisława.
13℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Poszukiwany wpadł w galerii handlowej. Miał przy sobie amfetaminę i MDMA

Aktualności15.03 o 14:52Komentarzy: 22
Policjanci wydziału kryminalnego realizując czynności operacyjne zatrzymali 45-letniego mężczyznę, który od roku ukrywał za granicami państwa. Mieszkaniec powiatu oleśnickiego podczas zatrzymania posiadał przy sobie blisko 200 porcji narkotyku. Najbliższe dni spędzi w więzieniu, a za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.Dzięki wytężonej pracy oleśnickich kryminalnych wczoraj został zatrzymany 45-letni mężczyzna, który od około roku czasu ukrywał się za granicami naszego kraju przed odbyciem kary pozbawienia wolności. Funkcjonariusze ustalili, że poszukiwany listem gończym przez Sad Rejonowy w Oleśnicy przyjechał na terytorium Polski i przebywa na terenie Wrocławia. Funkcjonariusze dokonali zatrzymania mężczyzny na terenie jednej z tamtejszych galerii handlowych.

- Podczas przeszukania mężczyzny w plecaku policjanci ujawnili dwa woreczki strunowe z zawartością białego i brązowego proszku. Wstępne badania wykonane testerem przez funkcjonariuszy potwierdziły, że jest to amfetamina i MDMA. Zabezpieczone środki zabronione prawem to blisko 200 porcji. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Po wykonanych czynnościach zostanie doprowadzony do Zakładu Karnego w celu odbycia zaległej kary pozbawienia wolności. Za posiadanie środków psychoaktywnych grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności - informuje policja.

źródło: KPP Oleśnica

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (22)

Gabriel Różański16.03 o 17:19

W tym chorym kraju wśród tych chorych ludzi i chorego rządu i prawa nie da się żyć i funkcjonować na trzeźwo żeby komuś nie zrobić krzywdy

Zgłoś
...16.03 o 16:02

To nie było jego podrzucili mu

Zgłoś
Kino16.03 o 15:52

Ludzie biorą to gów...a od tego nieźle ryje beret..współczuje partnerowi lub partnerce, który się zwiąże z takim co bierze.

Zgłoś
Walewas16.03 o 01:07

Ciekawe skąd będę teraz brał amfetaminę, MDMA i mefedron

Zgłoś
Emeryt z pis15.03 o 22:16

kara bezwzględnego, długiego więzienia, dla emeryta z Bykowa czy tam z dupy....j

Zgłoś
Tadeusz Błaszczyk 15.03 o 21:26

Jakoś wytrzymam bez mojego chłopaka ale jak wyjdzie to będziemy się cieszyć sobą całe.noce i dnie

Zgłoś
OX15.03 o 21:12

Odpowie za cały chlew.

Zgłoś
Tadeusz Błaszczyk15.03 o 21:00

hehehe

Zgłoś
Emeryt z Bykowa15.03 o 20:41

Szkoda że go złapali przez to mam jedno źródło mniej

Zgłoś
Tadeusz Błaszczyk15.03 o 20:33

No i co on komu zrobił? Posiadanie, produkcja, sprzedaż, kupno, dystrybucja, stosowanie jakichkolwiek substancji psychoaktywnych powinny być legalne i niekaralne

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube