reklama
reklamareklama
Dziś jest czwartek, 23 marca. Imieniny Oktawiana, Pelagii, Zbisława.
13℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Znowu zalało przejście podziemne między peronami. Sygnał dla PKP

Aktualności6.02 o 07:24Komentarzy: 16
Przejście pomiędzy peronami na oleśnickim dworcu kolejowym jest regularnie zalewane nawet po niewielkich opadach deszczu. Sygnał czytelnika kierujemy do właściciela obiektu, czyli jednej ze spółek PKP.- Chciałbym poruszyć temat zalanego przejścia podziemnego na dworcu PKP, sytuacja powtarza się notorycznie, nawet przy niewielkich opadach. Obecnie ominięcie tego przejścia jest niemal niemożliwe, z uwagi, że od strony ulicy przemysłowej trwają prace ziemne, przez co teren jest rozkopany i wszędzie walają się przewody - informuje czytelnik.

- Uważam, że jest to bardzo niebezpieczne, zwłaszcza w nocy. Wykopy też nie są w żaden sposób zabezpieczone. Kto odpowiada za stan przejścia poziemnego? W niżej części woda sięga do kolan - od strony ulicy Przemysłowej. Poza tym na stronie pojawiają się pęknięcia. Czy jest to bezpieczne? Przypomnę tylko, że tamtędy chodzi naprawdę dużo osób - dodał

Niestety, temat często powraca, a jedna ze spółek PKP, do której należą przejścia między peronami, nadal ich nie zabezpieczyła. Podróżni muszą korzystać z przejść naziemnych pomiędzy torami, co nie jest bezpiecznym rozwiązaniem.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (16)

Gniesia7.02 o 18:13

Trzeba się jeszcze cieszyć z mrozu. Nie brodzi się po kostki w błotku.

Zgłoś
LCS7.02 o 14:39

Trzeba wiedzieć , że pasażer jest zbędnym ogniwem w tym łańcuszku PLK ma wywalone na wszystko i wszystkich

Zgłoś
,6.02 o 17:31

to jest granda ,pasażerowie płacą za bilety i jakie warunki dotarcia na perony mają.

Zgłoś
Leon777 6.02 o 16:38

Przeciez firma biurkratow i mistrzow od picia kawy i długich weekend?w, z szyldem PLK dba tylko o siebie.Ich nie interesuje nic wiecej.Oni przez brak odpowiedniego nadzoru doprowadzaja do takich sytuacji,gdzie bezpieczenstwo jest na drugim albo trzecim planie.

Zgłoś
widzwcyrku6.02 o 15:11

@anna b jak sama nazwa mowi straz pozarna jest od gaszenia pozarow i pomocy ludziom jak zaleje po burzy albo inne tematy z ktorymi przcietny czlowiek fizycznie sobie nie poradzi to nie sa fachowcy z wodociagow zeby bez przerwy pompowac wode bo jakis urzedasw ma w.......ne na temat zalanego przejscia.-ktos nad tym trzyma reke i bierze za to kase.

Zgłoś
Ja6.02 o 14:50

Niedawno był remont przejścia podziemnego, myślałam że problem zalewania się skończy. A tu guzik

Zgłoś
zw-kowalski6.02 o 11:44

Inspektor nadzoru budowlanego winien wyłączyć ten obiekt z użytkowania. Tylko to może przymusić PKP do szacunku dla pasażerów.

Zgłoś
Jarosław Polske Zbaw6.02 o 11:04

zawsze moszna przeżucic sie na pincet cztyry i nie jechoć kolejom do Breslaua

Zgłoś
MisjaMartyna6.02 o 11:01

Wypadałoby zapytać, dlaczego od co najmniej kilkunastu lat (jak i nie od początku III RP) zarówno samorządy, jak i władze państwowe, robią nic tudzież niewiele w zakresie kontrolowania odwodnienia, utrzymania rowów melioracyjnych, retencji itd. Zresztą, geniuszem być nie trzeba żeby rozumieć, że bez odpowiedniego odwodnienia tunel położonych dobre kilka metrów pod powierchnią ziemi, która naokoło jest dość silnie zabetonowana, w przypadku opadów, nabierze wody.

Zgłoś
1236.02 o 10:56

fotka robiona bochenkiem chleba

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube