reklama
reklamareklama
Dziś jest czwartek, 23 marca. Imieniny Oktawiana, Pelagii, Zbisława.
13℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Termin styczniowej sesji Rady Gminy Oleśnica

Aktualności25.01 o 08:17Komentarzy: 13
LVI sesja Rady Gminy Oleśnica VIII kadencji, która dotyczyć będzie bezpieczeństwa w gminie Oleśnica, odbędzie się 26 stycznia o godz. 15 w sali narad Urzędu Gminy Oleśnica.


arch.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.
2. Stwierdzenie kworum.
3. Przedstawienie porządku obrad i wprowadzenie ewentualnych zmian.
4. Przyjęcie protokołu z LIII, LIV i LV sesji Rady Gminy Oleśnica VIII kadencji.
5. Wystąpienie Komendanta Powiatowego Policji.
6. Wystąpienie Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej.
7. Wystąpienie Gminnego Komendanta Ochotniczej Straży Pożarnej.
8. Dyskusja.
PRZERWA
9. Rozpatrzenie projektu uchwały zmieniającej uchwałę Nr LIII/403/22 w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Oleśnica na lata 2023-2038 (projekt nr 1).
10. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmian budżetu gminy na 2023 rok (projekt nr 2).
11. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie upoważnienia wójta Gminy Oleśnica (projekt nr 3).
12. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Wójta Gminy Oleśnica (projekt nr 4).
13. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie określenia wysokości stawek dodatków oraz szczegółowych warunków przyznawania tych dodatków, szczegółowego sposobu obliczania wynagrodzenia za godziny ponadwymiarowe i za godziny doraźnych zastępstw oraz wysokości i warunków wypłacania nagród i innych świadczeń wynikających ze stosunku pracy dla nauczycieli
zatrudnionych w szkołach publicznych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Oleśnica (projekt nr 5).
14. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nieodpłatne nabycie nieruchomości oznaczonej w ewidencji gruntów numerem 609 o pow. 0,0872 ha, położonej w obrębie Boguszyce (projekt nr 6).
15. Rozpatrzenie projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie przyjęcia aktualizacji "Programu Usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Oleśnica" (projekt nr 7).
16. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie określenia górnych stawek opłat ponoszonych przez właścicieli nieruchomości za usługi w zakresie odbierania odpadów komunalnych oraz opróżniania zbiorników bezodpływowych lub osadników instalacji przydomowych oczyszczalni ścieków i transportu nieczystości ciekłych (projekt nr 8).
17. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części obrębu Boguszyce, w gminie Oleśnica (projekt nr 9).
18. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla działek nr 329, 336/1, 343/3 i części działki nr 287, obrębu Jenkowice, w gminie Oleśnica (projekt nr 10).
19. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla działek nr 297/15, 522/1, 523/3 i części działki nr 478 obrębu Smolna, w gminie Oleśnica (projekt nr 11).
20. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obrębu Spalice, w gminie Oleśnica (projekt nr 12).
21. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie podwyższenia kryterium dochodowego i określenia zasad zwrotu wydatków w zakresie dożywiania dla osób uprawnionych do przyznania nieodpłatnej pomocy dla osób objętych wieloletnim rządowym programem „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023 (projekt nr 13).
22. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przyjęcia gminnego programu osłonowego ,,Korpus Wsparcia Seniorów” na 2023 rok (projekt nr 14).
23. Informacja Wójta z prac między sesjami.
24. Interpelacje i zapytania Radnych.
25. Sprawy bieżące i wolne wnioski.
26. Informacje i komunikaty Przewodniczącego Rady Gminy Oleśnica.
27. Zamknięcie obrad LVI sesji Rady Gminy Oleśnica VIII kadencji

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (13)

Oleśniczanka25.01 o 12:00

Miało być zbiór paszportowe,jeszcze w roku 2022.r i gdzie jest.Kłamstwa w gminni i ratuszu w Oleśnicy.Bo tak władzą Oleśnicy tak jest się dobrze wykorzystać ,z tego projektu.Wstyd dla władzy publicznej pochodzących olewające ,w Oleśnicy.!!

Zgłoś
Zibi25.01 o 10:40

Pan redaktor przechodzi samego siebie, można się uśmiać do łez

Zgłoś
...25.01 o 09:58

Czyli za rok dopiero? Kiepsko;)

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube