reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest poniedziałek, 6 lutego. Imieniny Bohdana, Doroty, Pawła.
-5℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Trasa S8 jest zablokowana

Aktualności21.01 o 08:38Komentarzy: 15
Na trasie S8 przed węzłem Łozina w kierunku Warszawy samochód ciężarowy z naczepą stanął w poprzek drogi. Kierowcy informują, że droga jest całkowicie zablokowana. Póki co, nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia.rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (15)

***** ***22.01 o 14:58

A od kiedy trzeba mieć zezwolenie w weekend. Zakazy są w wakacje ktoś chciał zabłysnąć ale mu nie wyszło.

Zgłoś
Przemysław Kasprzak22.01 o 02:17

W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI CZY MIAŁ POZWOLENIE NA JAZDĘ W WEEKEND?

Zgłoś
Apel meteorologów 21.01 o 14:06

Do baranie baranie. Drogi zaczynają być czarne od plusowej temperatury i rozjeżdżone przez kierowców, a pługu i piaskarki ani jednaj. Do komentujących, śnieg się ropuszcza, pozostaje błoto pośniegowe, najwyższy czas by wyjechały służby odpowiedzialne za oczyszczanie tego jak nie plugiem to szczotą drogową. Do tego wszystkiego żaden chodnik nie jest odśnieżony, starsze osoby ślizgają się, czas to oczyścić. Co też będziecie komentawac że piesi nie potrafią chodzić lub nie dostosowali się do warunków pogodowych? Smutne i żenujące jest tlumaczenie się służb odpowiedzialnych za oczyszczanie drug i chodników, a mundurowi powinni karać surowo te służby za opieszałość w odśnieżoniu śniegu, błota pośniegowego, czy też pozostałości po piachu.

Zgłoś
Anna B.21.01 o 13:15

To wszystko wina pisu nie głosujmy na nich. PiS to zło a zło trzeba tępić

Zgłoś
Obiektywna21.01 o 12:20

S8 rano o 06:00 zasypana śniegiem,ślisko ,zima drogowców zaskoczyła

Zgłoś
Do baranie baranie 21.01 o 11:45

Do baranie. Widać że nie jesteś kierowcą. W okresie kiedy jest sucho a dochodzi do zdarzenia, nawet nie wypadku bo to jest określenie zdarzenia przynajmniej dwóch pojazdów lub więcej, to jest niedostosowanie się do oznakowania np ograniczenia prędkości. Natomiast niedostosowanie się do warunków pogodowych a w szczególności zimową porą odpowiedzialność przechodzi na służby które są w pełni odpowiedzialne za przejezdność na danym terenie za który odpowiadają, gdy to nie jest wystarczające odpowiedzialność przechodzi na służby mundurowe by ukarały takie firmy które podpisały umowy lub wygrały przetarg z miastem i powiatem za odśnieżanie, oczyszczenie wszystkich dróg na danym terenie. Także to od służb wymaga się odszkodowania, a nie od poszkodowanych którzy spełnili obowiązek opon zimowych sprawny pojazdów itp.. ktoś otrzymując dokument prawa jazdy jest świadomy o swoich umiejętnościach czy wyjechać w takich warunkach, czy jeśli jest początkującym poczekać na prawidłowe odśnieżanie i oczyszczenie drogi przez wspomniane służby.

Zgłoś
Baranie21.01 o 11:12

Do odszkodowania do służb Aleś ty walnięty A jak droga jest sucha i są wypadki to do kogo to jest do Drogowców że droga jest za suche Puknij się w łeb

Zgłoś
..21.01 o 11:06

Tak to prawda.

Zgłoś
Odszkodowania od służb 21.01 o 11:04

Odszkodowania za złe warunki na drogach publicznych i chodnikach, tylko winne służby odpowiedzialne za odśnieżanie, a także mundurowi za niedopełnienie obowiązków w stosunku do służby drogowych, także powiatowych i miejskich, jak również na prywatnych terenach za nieodśnieżanie.. Odszkodowania powinny płacić służby za nieprawidłowe wykonywanie swojej pracy.

Zgłoś
Niepisowiec21.01 o 10:34

Śnieg w styczniu? Koniec świata! To wina Tuska, pewnie chce ośmieszyć pisowców.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube