reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest poniedziałek, 6 lutego. Imieniny Bohdana, Doroty, Pawła.
-4℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Odtwarzają infrastrukturę w parku po aktach wandalizmu

Aktualności1.12.2022 o 06:47Komentarzy: 2
- Powoli odtwarzamy zniszczoną infrastrukturę w parku. Ławki, kosze, tablice czy płotki. Na wiosnę planujemy kolejne remonty. Dbajmy wspólnie o to miejsce. Zgłaszajmy akty wandalizmu! To wszystko kosztuje niemałe pieniądze - apeluje burmistrz Sycowa Dariusz Maniak.rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (2)

Eco2.12.2022 o 17:33

Szkoda, że burmistrz nie jest zainteresowany składowaniem odpadów zielonych przez TBS w okolicy ,,mauzoleum,, w tym samym parku. Składowanie skoszonej trawy i gałęzi tygodniami wywołuje smród a koparki ładujące je na samochody po kilku tygodniach dewastują ścieżkę spacerową, którą wybudowano za ,,niemałe pieniądze,,!!! Muchy i smród też nie przeszkadzają burmistrzowi w tej centralnej części parku. Za to teraz chwali się naprawami - ciekawe dlaczego ? Może odpowiedź na to pytanie kryje się w wykonawcy napraw bo skoro sam burmistrz pozwala na w/w dewastację parku to albo jest rzeczywisty związek albo to zwykła hipokryzja !!!

Zgłoś
iti1.12.2022 o 19:04

A gdzie jest monitoring ? gdzie jest Policja ?

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube