reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest poniedziałek, 6 lutego. Imieniny Bohdana, Doroty, Pawła.
-5℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Policjanci polują dziś na mistrzów parkowania

Aktualności30.11.2022 o 10:38Komentarzy: 46
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy na terenie powiatu oleśnickiego prowadzą dziś działania pod nazwą "Parkuj z głową".Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to interaktywne narzędzie, dzięki któremu można zapoznać się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa i zagrożeń w danej lokalizacji. Mapa pomaga również wskazać miejsca, na które lokalne służby powinny zwrócić szczególna uwagę. Policja weryfikuje sygnały o zagrożeniach a jeśli informacje okażą się prawdziwe, podejmuje się odpowiednie działania. Obywatele najczęściej zgłaszają zagrożenia, które są najbardziej uciążliwe w ich miejscu zamieszkania. Informacje te m.in. dotyczą nieprawidłowego parkowania pojazdów na terenie miasta i gminy Oleśnica.

W związku z powyższym dziś na terenie powiatu oleśnickiego Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego w Oleśnicy przeprowadzą działania własne pod kryptonimem "Parkuj z głową".

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (46)

Kwiecinski official 5.12.2022 o 20:39

Jakbyś miała trochę godności i odwagi, jak tak nie trawisz cwaniactwa, powiedziałabyś to na żywo, prosto w oczy, a nie robisz z siebie bohatera osiedlowego jeszcze podając fałszywe nazwisko. Nie wiem kiedy stało obce auto, ponieważ mam ciekawsze rzeczy do roboty, niż obserwowanie kto jakie ma auto i gdzie parkuje.

Zgłoś
Sylwia4.12.2022 o 17:02

Ciekawe. Akurat mieszkam przy tym parkingu i zastanawiam się czy Pani Kwiecińskiej nie jest obca kultura współżycia z sąsiadami? Ja osobiście nioe trawię chamstwa i cwaniactwa które u państwa zauważyłam. Parkujecie 5 aut i czasami motocykl w miejscu gdzie miejsc parkingowych brakuje. Ostatnio dostałam wezwanie na Policję bo zaparkowaławm obok śmietnika bo nie było wolnych miejsc a państwa 4 auta było zaparkowanych pod domem a 5 stało na parkingu na Lwowskiej. Proszę napisać kiedy jakieś obce dla państwa auto stało w miejscu gdzie zaparkowaliście tego żóltego Opla kampera? dwa lata temu czy dawniej? Życzę państwu trochę kultury i obycia wśród sąsiadów a nie cwaniactwa...

Zgłoś
Xyz 2.12.2022 o 15:41

Nie nazywam się Kwiecińska, wiec przynajmniej nie podszywam się pod nikogo ;)

Zgłoś
DO Xyz2.12.2022 o 14:28

Skoro nazywasz się Xyz to przepraszam za używanie twojego nazwiska.

Zgłoś
Szumi.2.12.2022 o 07:15

Na Szkolną do Twardogóra zapraszam. BMW na przejściu itp.

Zgłoś
442.12.2022 o 04:51

Bardzo dobra akcja, tylko powinna być codziennie. Notorycznie barykadują chodniki i ścieżki rowerowe lub niszczą trawniki.

Zgłoś
Zbyszek1.12.2022 o 23:42

Redakcjo. Chodzi o porządek i bezpieczeństwo czy o oskubanie społeczeństwa. Tytuł wymowny "polowanie" czyli w negatywnym zabarwieniu.

Zgłoś
Krzych1.12.2022 o 23:31

Bo każdy cieć, samochód musi mieć.

Zgłoś
xyz1.12.2022 o 16:32

Do @do xyz, tak na logikę to odpowiedź na pytanie jest bardzo prosta: jest wolne miejsce-parkuje. Skoro jest mieszkańcem tej ulicy, to wiadomo, że ulokuje pojazd w najbliższym możliwym miejscu. Osoby, które parkują w tych niedozwolonych miejscach, o których Pan/Pani pisze to dopiero powinny być głównym tematem tego artykułu. Może warto by było również zastanowić się, czy nie lepiej podpisać się swoim nazwiskiem zamiast używać cudzego.

Zgłoś
maria ewa1.12.2022 o 16:05

Polowanie na......rodziców przywożących dzieci do szkoły muzycznej przy ul. Kościelnej.Auta dobrze zaparkowane, krótki postój..... . Ale liczą się wyniki. Szkoda, że nie gdzie indziej i nie codziennie.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube