reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest poniedziałek, 6 lutego. Imieniny Bohdana, Doroty, Pawła.
-4℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Fałszywe kontrole węglowe i nie tylko. Oszuści grasują po Oleśnicy!

Aktualności30.11.2022 o 06:07Komentarzy: 5
Urząd Miasta Oleśnicy ostrzega przed oszustami, którzy podszywają się pod pracowników opieki społecznej. Próbują wejść do domostw, wymyślając pretekst do kontroli. Możliwe, że w ten sposób chcą sprawdzić, czy potem jest co ukraść.* * *

WAGA NA OSZUSTÓW!

APELUJEMY O CZUJNOŚĆ! Każda okazja może być wykorzystana przez oszustów! Wszelka kontrola warunków mieszkaniowych, rodzaju źródła ciepła czy posiadania opału, którą wykonują obecnie pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Oleśnicy jest zapowiedziana i odbywa się po uprzednim telefonicznym lub ustnym uzgodnieniu terminu!

Pracownicy MOPSu dysponują odpowiednimi legitymacjami pracowniczymi lub upoważnieniami do kontroli. Każda próba podszycia się pod pracownika Ośrodka nieposiadającego dokumentu potwierdzającego wykonywanie czynności służbowych powinno być zgłaszane na Policję oraz do Ośrodka, osobiście lub pod numerem 71 798 21 00.

Urząd Miasta Oleśnicy

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (5)

Niechcic30.11.2022 o 19:10

Jak 500+ jest głupie, to niiech łaci

Zgłoś
xyz30.11.2022 o 11:55

Umówić się i poprosić policję o asystę:)

Zgłoś
Zbyszek30.11.2022 o 09:42

Można się uśmiać po pachy. Cytuję "odbywa się po uprzednim telefonicznym lub ustnym uzgodnieniu terminu!" Ale tak właśnie działają oszuści. najpierw dzwonią podając się za CBŚ a później spotykają się celem odbioru gotówki. A czy gdyby państwo działało prawidłowo i nie robiło takich cyrków jak np. z węglem to nie byłoby jednej metody pracy oszustów mniej ? Największym oszustem jest sam skarb państwa. Na przykład sąd w Oleśnicy nie przyjmuje opłat sądowych w gotówce. Tym samym sąd działa w interesie kapitału zagranicznego mającego banki i karty płatnicze.

Zgłoś
No 30.11.2022 o 08:12

Już teraz nie wiadomo co jest prawdziwe a co oszustwem najlepiej nikogo nie wpuszczać dla swojego bezpieczeństwa.

Zgłoś
@30.11.2022 o 06:42

Złapsć i wsadzić na 10 lat,tak dla przykładu!

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube