reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest poniedziałek, 6 lutego. Imieniny Bohdana, Doroty, Pawła.
-4℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Mikołajkowe turnieje i halowe rozgrywki w gminie Oleśnica

Sport30.11.2022 o 08:24Komentarzy: 0
W nadchodzący weekend Gminny Ośrodek Kultury Oleśnica zaprasza na mikołajkowe turnieje i halowe rozgrywki.Piłkarskie mikołajki

3 grudnia (sobota) o godz. 9.00 w gminnej sali sportowej w Oleśnicy przeprowadzone zostaną mikołajkowe” turnieje w futsalu młodzików, a od godz.10.00 juniorów młodszych.

Halowe mistrzostwa o „Puchar Wójta” gminy Oleśnica

W nadchodzący weekend rozpoczną się halowe zmagania drużyn gminnych o "Puchar Wójta" gminy Oleśnica. Drużyny rywalizować będą w tenisie stołowym w piłce siatkowej kobiet oraz w futsalu seniorów.

Rozgrywki tenisa stołowego przeprowadzone zostaną w jednej grupie z udziałem 4 drużyn z Boguszyc, Krzeczyna, Sokołowic oraz z Wszechświętego. Rywalizacja między zespołami przeprowadzona zostanie w gminnych świetlicach wiejskich, a pierwsza kolejka zostanie przeprowadzona 4 grudnia o godz.10.00 w Krzeczynie oraz we Wszechświętem.

Gminny „futsal” seniorów rozpocznie się 7 stycznia z udziałem 11 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy, a swoje mecze rozgrywać będą w gminnej sali sportowej w Oleśnicy. Grupa „A”: Wszechświęte, Świerzna, Nieciszów, Piszkawa, Cieśle, Grupa „B”: Boguszyce, Ligota Polska, Zarzysko, Boguszyce Osiedle, Sokołowice, Krzeczyn.

Inauguracja zmagań siatkarskich odbędzie się w niedzielę 8 stycznia w gminnej sali sportowej w Oleśnicy. Pierwszy turniej kobiet do którego zgłosiły się reprezentacje Świerznej, Sokołowic, Cieśli, oraz Nieciszowa rozpocznie się o godz.10.00.

źródło: GOK Oleśnica

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube