reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest poniedziałek, 6 lutego. Imieniny Bohdana, Doroty, Pawła.
-5℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Ostatnie w tym roku spotkanie DKK dla Rodziców.

Aktualności30.11.2022 o 07:42Komentarze Facebooka
23 listopada Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja zaprosiła na ostatnie w tym roku spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Rodziców.* * *

Spotkanie, w formie szkolenia na temat „Komunikacji budującej poczucie własnej wartości” przeprowadziła pani doktor Anna Hildebrandt-Mrozek. Prelegentka, współpracującą od lat z oleśnicką biblioteką, jest doktorem nauk ekonomicznych. Specjalizuje się w szkoleniach dla edukacji oraz dla biznesu.

Dyskusyjne Kluby Książki, które działają w bibliotekach w całym kraju z inicjatywy Instytutu Książki propagują czytelnictwo i promują biblioteki. Spotkania klubowe dla Rodziców w OBP im M. Reja mają szczególną formułę, ze względu na wyjątkowych odbiorców. Goście spotkań - Rodzice dyskutują na tematy związane z problemami wychowawczymi, trudnościami emocjonalnymi, a także mają niepowtarzalną okazję do rozwijania swoich kompetencji nie tylko rodzicielskich.

Ostatnie spotkanie - warsztaty miały na celu wzmocnić poczucie własnej wartości oraz uświadomić uczestnikom jego istotę i znaczenie. Prowadząca przedstawiła jak konkretne zachowania wpływają na dzieci i ich pewność siebie, poczucie odpowiedzialności, sprawczości osobistej i szczęście. Rodzice poznali, jakie zachowania i sformułowania budują, a nie rujnują poczucie własnej wartości dorosłych i dzieci.

Jak na każdym spotkaniu nie zabrakło polecanej literatury nawiązującej do tematu spotkania.

OBP

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube