reklama
reklamareklama
Dziś jest piątek, 2 grudnia. Imieniny Balbiny, Pauliny, Rafała.
1℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Dzień Pluszowego Misia w Przedszkolu nr 3 w Oleśnicy [ZDJĘCIA]

Aktualności24.11 o 19:13Komentarzy:
Publikujemy relację Przedszkola nr 3 w Oleśnicy z obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia. Wiele się działo!

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzeniaW Przedszkolu nr 3 w Oleśnicy obchodzono Światowy Dzień Pluszowego Misia, który przygotowały Hanna Bąk-Mastalerz, Sylwia Jurek oraz Małgorzata Perwenis. Ten dzień był pełen uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy.

W tym roku głównym bohaterem był Kubuś Puchatek. Z tej okazji przygotowano wiele niespodzianek. Jedną z nich był teatrzyk rodziców dzieci z grupy „Słoneczka” pt. „Urodziny Kubusia Puchatka”. Rodzice okazali się wspaniałymi aktorami i zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Zaproszeni goście czytali fragmenty bajki o Kubusiu Puchatku. Byli to wiceburmistrz Edyta Małys-Niczypor, dyrektor Zespołu Oświaty Samorządowej Grażyna Dłubakowska, dyrektor Oleśnickiej Biblioteki Publicznej Anna Zasada. Przedstawicielka Komendy Powiatowej w Oleśnicy - starszy aspirant Bernadeta Pytel przypomniała o zasadach bezpiecznego przechodzenia przez pasy.

Nie zabrakło wspólnego śpiewania oraz misiowych tańców. Jak na urodziny przystało był pyszny tort i odśpiewano głośne „Sto lat”. Goście zostali uhonorowani laurem Przyjaciela Kubusia Puchatka przez dyrektor Elżbietę Kokot. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

Sylwia Jurek, Hanna Bąk-Mastalerz / P3

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube