reklama
reklamareklamareklamareklama
Materiał wyborczy KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni
reklama
Dziś jest wtorek, 3 października. Imieniny Teresy, Józefy, Heliodora.
26℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Jednak można chodzić w klapkach po Poniatowicach. Radny zachowa mandat

Aktualności24.11.2022 o 14:04Komentarzy: 27
Po raz kolejny nie udał się plan Damiana Siedleckiego, który prezentował zdjęcie Marka Kamaszyły w klapkach wykonane w Poniatowicach i chciał wygaszenia mandatu radnego. Samorządowiec zachowa swoją funkcję.


Damian Siedlecki i Marek Kamaszyło. W środku - zdjęcie, które zaprezentowano na posiedzeniu jednej z komisji rady miasta, a które pojawiło się w "Panoramie Oleśnickiej". Ma ono przedstawiać - według radnego Siedleckiego - Marka Kamaszyłę poruszającego się po Poniatowicach w "stroju swobodnym"

Dzisiaj Rada Miasta Oleśnicy po raz kolejny pochyliła się nad kwestią wygaszenia mandatu miejskiego radnego Marka Kamaszyły. Pierwszą decyzję w tej sprawie radni podjęli w lutym, kolejną dzisiaj. W obu przypadkach nie stwierdzono, aby radny zamieszkiwał poza Oleśnicą.

- Nawet długotrwałe przebywanie poza miejscem zamieszkania nie oznacza zmiany tegoż miejsca zamieszkania. Taka jest wykładania sądów - argumentował radny Marek Czarnecki (Oleśnicki Ruch Samorządowy).

- Nie mamy dostatecznych danych, żeby stwierdzić, gdzie jest centrum życiowe pana Marka. Poczekajmy na decyzję prokuratury (prokuratura prowadzi czynności w tej sprawie - przyp. red.) i wtedy wystąpimy o informację na temat prowadzonych czynności - wnioskował Michał Kołaciński (Oleśnica Razem), jednak jego postulat nie zyskał akceptacji większości rady.

- Kilka miesięcy temu rada miasta wypowiedziała się w sprawie mandatu radnego Kamaszyły i nie uznała podstaw do jego wygaszenia. Żadne okoliczności nie uległy zmianie - mówił Michał Kasprzyszak (ORS). Ostatecznie radni przy 12 głosach "za" i 1 "przeciw" odrzucili wniosek o wygaszenie mandatu radnego.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (27)

xsw24.11.2022 o 18:14

trzyma się złobu jak pijany płota. a będzie lawirował że nie tak jak ta władza zaślepia

Zgłoś
Czesia24.11.2022 o 17:58

Jprdl. Prokuratura zamieszana o klapki pana Marka jak by roboty innej ważniejszej nie mieli brewo panie S. Tak to my Polski nie zbudujemy

Zgłoś
,24.11.2022 o 17:45

A to już jest świństwo ingerować jak się ma ten pan ubierać.

Zgłoś
K24.11.2022 o 16:59

Siedlecki, a kto to jest?

Zgłoś
ch-k24.11.2022 o 16:59

Jeżeli ktoś mu (radnemu S.) przysłał to zdjęcie. bo już nie mógł zdzierżyć cwaniactw i oszustwa z prośbą o interwencję to się nie dziwie, że nie przeszedł obok sprawy obojętnie...Pewnie bardziej wiarygodne od zdjęcia byłyby świadectwa sąsiadów, ale w naszej pogiętej "moralności" taka forma walki o przestrzeganie prawa jest przyrównywana do donosicielstwa i piętnowana (gorzej od oszustw i złodziejstwa bo dla większości to przejawy cwaniactwa, kojarzonego błędnie z zaradnością... ). Trudno, taki kraj... trochę przykro, że radni nie czekają na wyniki postępowania prawnego, tylko chronią swojego.... To nie pierwsza taka sytuacja, nieprawdaż?

Zgłoś
Zezem24.11.2022 o 15:59

Czy Siedlecki myśli że funkcja radnego polega na śledzeniu drugiego radnego ? Czy za to mu płacą ?

Zgłoś
Patrzę im na łapy24.11.2022 o 15:40

Tego Siedleckiego może wypierdo..... Dojeba..... się do Marka, a sam nic nie robi !!! Siedlecki siedź na tyłku, bo się zesrasz.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009- 2023 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube