reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest poniedziałek, 5 czerwca. Imieniny Waltera, Bonifacego, Dobromira.
23℃
(zachmurzenie umiarkowane). Zobacz prognozę pogody

Jednak można chodzić w klapkach po Poniatowicach. Radny zachowa mandat

Aktualności24.11.2022 o 14:04Komentarzy: 27
Po raz kolejny nie udał się plan Damiana Siedleckiego, który prezentował zdjęcie Marka Kamaszyły w klapkach wykonane w Poniatowicach i chciał wygaszenia mandatu radnego. Samorządowiec zachowa swoją funkcję.


Damian Siedlecki i Marek Kamaszyło. W środku - zdjęcie, które zaprezentowano na posiedzeniu jednej z komisji rady miasta, a które pojawiło się w "Panoramie Oleśnickiej". Ma ono przedstawiać - według radnego Siedleckiego - Marka Kamaszyłę poruszającego się po Poniatowicach w "stroju swobodnym"

Dzisiaj Rada Miasta Oleśnicy po raz kolejny pochyliła się nad kwestią wygaszenia mandatu miejskiego radnego Marka Kamaszyły. Pierwszą decyzję w tej sprawie radni podjęli w lutym, kolejną dzisiaj. W obu przypadkach nie stwierdzono, aby radny zamieszkiwał poza Oleśnicą.

- Nawet długotrwałe przebywanie poza miejscem zamieszkania nie oznacza zmiany tegoż miejsca zamieszkania. Taka jest wykładania sądów - argumentował radny Marek Czarnecki (Oleśnicki Ruch Samorządowy).

- Nie mamy dostatecznych danych, żeby stwierdzić, gdzie jest centrum życiowe pana Marka. Poczekajmy na decyzję prokuratury (prokuratura prowadzi czynności w tej sprawie - przyp. red.) i wtedy wystąpimy o informację na temat prowadzonych czynności - wnioskował Michał Kołaciński (Oleśnica Razem), jednak jego postulat nie zyskał akceptacji większości rady.

- Kilka miesięcy temu rada miasta wypowiedziała się w sprawie mandatu radnego Kamaszyły i nie uznała podstaw do jego wygaszenia. Żadne okoliczności nie uległy zmianie - mówił Michał Kasprzyszak (ORS). Ostatecznie radni przy 12 głosach "za" i 1 "przeciw" odrzucili wniosek o wygaszenie mandatu radnego.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (27)

Darek26.11.2022 o 19:15

Damian Laciek Siedlecki. Hehe...

Zgłoś
Oleśnica jest kobietą25.11.2022 o 15:14

Z klapkami nie wyszło, to może Damian spróbuj jeszcze raz z tymi podpaskami. Bo wiecie, Damian to ogólnie świetny radny jest, tylko jakoś mu nie idzie w tej radzie.

Zgłoś
?25.11.2022 o 10:12

Jak ktoś nie pamięta to przypomnę, że dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane, jeżeli rozumiecie to przesłanie?

Zgłoś
Bierutowianin25.11.2022 o 09:56

Nie macie pajace innych problemów??? Pan Marek to chyba najuczciwszy polityk jakiego znam, a wy szukacie dziury w dupie i tanich sensacji.

Zgłoś
Nie dla kłamstwa25.11.2022 o 09:29

Wydawało się nam, że wszyscy jesteśmy równi wobec prawa, ale nie. Jak się okazuje są równi i równiejsi, są tacy w samorządzie, co to nawet śmieją się prawu w twarz. Sitwa myśli, że im wolno wszystko ale zdziwią się przy okazji wyborów.

Zgłoś
Darek25.11.2022 o 09:08

Jaki jest radny Siedlecki każdy widzi. Zaoral się sam! Marek Kamaszylo to najlepszy radny jakiego mamy w mieście. Marku nie przejmuj się frustratami, rób swoje, wszyscy do doceniają.

Zgłoś
I tyle25.11.2022 o 06:32

@ B.W. nikt tego nie neguje, problem w tym , że mieszkając w Poniatowicach łamie prawo, to nie jest trudne do zrozumienia. Przecież Pan Marek może dalej działać w samorządzie, wystartować w wyborach i stać się radnym gminnym.

Zgłoś
Paweł 24.11.2022 o 23:23

Ja jestem za Markiem uczciwy człowiek, nie jak reszta

Zgłoś
Zdzisia24.11.2022 o 22:29

Tak siedlecki mądry zrobić trzeba coś dla Oleśnicy a nie kolegów z rady tropić

Zgłoś
Jadzia24.11.2022 o 22:27

Do bociana dowody się liczą a nie pomówienia

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube