reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest niedziela, 29 stycznia. Imieniny Franciszka, Zdzisława, Walerego.
1℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Oleśnica Razem w obronie Roberta Sarny z PO

Aktualności24.11.2022 o 07:59Komentarzy: 33
Niedawno do rady miasta wpłynął wniosek o wygaszenie mandatu Roberta Sarny z Platformy Obywatelskiej. Pada w nim argumentacja, jakoby samorządowiec prowadził działalność na mieniu gminy. W obronie Sarny stanęło stowarzyszenie Oleśnica Razem.


Radny Robert Sarna

* * *

OŚWIADCZENIE stowarzyszenia Oleśnica Razem

W ostatnich dniach z niepokojem obserwujemy próbę dyskredytacji radnego Rady Miasta Oleśnicy Pana Roberta Sarny. Podważanie jego mandatu w kontekście prowadzonej przez niego jak i jego rodzinę ponad 30 letniej działalności gospodarczej to klasyczna próba "obrzucania błotem" kogoś w nadziei, że jakaś część owego błota do niego przylgnie.

Na pytanie: Qui bono? Nieodparcie ciśnie się odpowiedź, że to element wywarcia presji na radnego, by nie podnosił w swojej działalności samorządowej kwestii drażliwych dla koalicji rządzącej miastem tj. ugrupowania ORS Jana Bronsia i PiS, zwłaszcza dyskutowanych ostatnio kłopotów radnych tej koalicji z udowodnieniem miejsca zamieszkania uprawniającego do sprawowania mandatu (liczba mnoga uzasadniona). Brudna gra polityczna nie zaskakuje, ale fakt, że to kolejny obok założycieli Szkoły Katolickiej oleśnicki przedsiębiorca, któremu rzuca się kłody pod nogi, wskazuje jednoznacznie, że deklaracje o wspieraniu ludzi biznesu w tych arcytrudnych czasach to element postprawdy i taniej propagandy charakterystyczny dla "Odpowiedzialnych za Oleśnicę".

Stowarzyszenie oraz klub radnych Oleśnica Razem jednoznacznie potępia tego typu działania i apeluje o szacunek dla przedsiębiorców tworzących od dziesiątek lat dochody naszego miasta.

Oleśnica Razem

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (33)

Żenada 24.11.2022 o 09:45

Sarna jeździ na rowerki z Kolacinskim to teraz go kolacinski broni. Żenująca ustawka pisu

Zgłoś
Psychiatra24.11.2022 o 09:44

Czepiacie sie radnego Sarny a o wiele wieksze przewinienie ma na swym koncie ten " Boxer" z ratusza co użył siły w stosunku do etatowego pracownika ratusza

Zgłoś
Oby24.11.2022 o 09:30

Się pisowcy uwzięli na Pana Roberta. Głowa do góry i piętnować patologię w Oleśnicy Panie Robercie nic się nie przejmować, ten atak na Pana to pokłosie wystąpienia w sprawie pisowca z legitymacja PZPR? Dno den ta RM oby ta kadencja jak najszybciej się skończyła.

Zgłoś
Sprawdź 24.11.2022 o 09:28

@darek. Or to dalej PiS. Tam są ludzie z pisu

Zgłoś
Darek24.11.2022 o 09:20

No i znów OR strzela sobie w kolano....kiedyś z pisorami sympatyzowali teraz takie cyrki....

Zgłoś
Wybitny 24.11.2022 o 09:20

Robert Sarna. Jednodniowy pracownik MGK, dwumiesięczny szef rady miasta No i troszkę dłużej kierownik archiwum w starostwie bez wykształcenia u Dzugaja. Wybitna postać

Zgłoś
K24.11.2022 o 09:18

Ten Pan, nie jest wart aby stawać w jego obronie. Swoim zachowaniem stawia sie ponad, a tak nie robi społecznik.

Zgłoś
Proste 24.11.2022 o 09:14

Co tam prawo, co tam przepisy. Ważne ze pisowscy i ich guru kolacinski jeżdżący na rowerki z sarną powie ze nie ma sprawy to nie ma sprawy

Zgłoś
?24.11.2022 o 09:10

Czyli według OR sarna może pracować na mieniu gminy?

Zgłoś
Wstyd 24.11.2022 o 08:54

Proszę proszę. Członkowie PiS w obronie sarny niby z PO. Ten pan z po ma jak widać niewiele wspólnego. Co za wstyd

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube