reklama
reklamareklama
Dziś jest piątek, 2 grudnia. Imieniny Balbiny, Pauliny, Rafała.
1℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Oleśnica Razem w obronie Roberta Sarny z PO

Aktualności24.11 o 07:59Komentarzy: 33
Niedawno do rady miasta wpłynął wniosek o wygaszenie mandatu Roberta Sarny z Platformy Obywatelskiej. Pada w nim argumentacja, jakoby samorządowiec prowadził działalność na mieniu gminy. W obronie Sarny stanęło stowarzyszenie Oleśnica Razem.


Radny Robert Sarna

* * *

OŚWIADCZENIE stowarzyszenia Oleśnica Razem

W ostatnich dniach z niepokojem obserwujemy próbę dyskredytacji radnego Rady Miasta Oleśnicy Pana Roberta Sarny. Podważanie jego mandatu w kontekście prowadzonej przez niego jak i jego rodzinę ponad 30 letniej działalności gospodarczej to klasyczna próba "obrzucania błotem" kogoś w nadziei, że jakaś część owego błota do niego przylgnie.

Na pytanie: Qui bono? Nieodparcie ciśnie się odpowiedź, że to element wywarcia presji na radnego, by nie podnosił w swojej działalności samorządowej kwestii drażliwych dla koalicji rządzącej miastem tj. ugrupowania ORS Jana Bronsia i PiS, zwłaszcza dyskutowanych ostatnio kłopotów radnych tej koalicji z udowodnieniem miejsca zamieszkania uprawniającego do sprawowania mandatu (liczba mnoga uzasadniona). Brudna gra polityczna nie zaskakuje, ale fakt, że to kolejny obok założycieli Szkoły Katolickiej oleśnicki przedsiębiorca, któremu rzuca się kłody pod nogi, wskazuje jednoznacznie, że deklaracje o wspieraniu ludzi biznesu w tych arcytrudnych czasach to element postprawdy i taniej propagandy charakterystyczny dla "Odpowiedzialnych za Oleśnicę".

Stowarzyszenie oraz klub radnych Oleśnica Razem jednoznacznie potępia tego typu działania i apeluje o szacunek dla przedsiębiorców tworzących od dziesiątek lat dochody naszego miasta.

Oleśnica Razem

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (33)

Niepisowiec25.11 o 09:36

Czy Sarna działał i działa w stanie wyższej konieczności? Czy Sarny nie obowiązują przepisy prawa? Czy to ORowce, czyli skrajny odłam pisowców ma decydować o winie lub nie Sarny? Czyli Korea Północna, Białoruś, Rosja putinowska bis

Zgłoś
Adas24.11 o 15:25

Szanuję go za to że przy rynku u niego można kupić alkohol.

Zgłoś
Pozdrawiam 24.11 o 11:58

Panie Robercie takie ataki sprawią, że pana pozycja tylko wzrośnie.

Zgłoś
Mieszkaniec24.11 o 11:56

Oleśnica Razem- zawsze blisko ludzi. Dziękuję

Zgłoś
Mieszkaniec 24.11 o 11:26

Brawo OR , trzeba wspierać przedsiębiorców i tych co im chcą pomagać

Zgłoś
Bejot24.11 o 11:22

Chcą odwołać Sarnę na słupa? Panie Czarnecki ponoć ma Pan kręgosłup? Ale żenada.

Zgłoś
Andrzej24.11 o 10:55

Zasada jest zasada Sarna musi się do tych zasad dostosować lub złożyć mandat i tyle

Zgłoś
ŻENUA24.11 o 10:12

Co za blamaż, Robert Sarna po raz kolejny się kompromituje, ŻENUA!!!!!!

Zgłoś
Niepisowiec24.11 o 10:09

Obrona Sarny to wstyd i hańba. Ale robią to przecież ludzie z OR, a w OR TO m.in. KołacińskiM, Krzesińska, Bielański, czyli żadne autorytety, tyle samo warci co Sarna.

Zgłoś
!!!!24.11 o 09:48

Pan Roman Rybak w gazecie napisał ze pan Robert nie jest w opozycji tylko miękkiej opozycji bo żona ma lokal od miasta. Ale go wkopał?.. zero wstydu panie robercie. Zero!!!!

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube