reklama
reklamareklama
Dziś jest piątek, 2 grudnia. Imieniny Balbiny, Pauliny, Rafała.
1℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Jakie będą atrakcje na dobroszyckim placu zabaw?

Aktualności23.11 o 16:11Komentarzy: 11
Urząd Gminy Dobroszyce informuje o postępach prac na budowie placu zabaw. Co się tam pojawi?Dziś kilka zdjęć z inwestycji, która cieszy najbardziej najmłodszych mieszkańców naszej Gminy. Prace postępują z dnia na dzień. Niebawem dzieci zyskają miejsce do kreatywnej zabawy. A już teraz na placu budowy zobaczyć możemy m in.: domek - kawiarenka z kuchnią, zestaw zabawy dla najmłodszych ze zjeżdżalnią, karuzelę z siedziskami, statek na sprężynach, zjeżdżalnię szeroką na górce, tunel pod górką, trampolinę okrągłą. Zobaczcie sami - informuje Urząd Gminy Dobroszyce.rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (11)

ELO24.11 o 11:06

Jak to zostawia czarne to latem bedzie sie szybko nagrzewac ekstremalnie od slonca. Chyba, ze jeszcze to pomaluja na jakis kolor...

Zgłoś
!!24.11 o 08:50

Do Strażaka: zobaczymy jak będzie gdy ruszycie.

Zgłoś
B24.11 o 07:55

Super miejsce dla dzieci, jednak czy to są kolory dla dzieci. Może ten płot mógłby mieć weselsze kolory, dlaczego tak czarno i szaro. Może zapytać same dzieci, co IM się podoba?

Zgłoś
?24.11 o 01:02

Dobroszyce to jest jakaś tam miejscowość , czy to jest Gmina , bo myślą tylko o sobie ???

Zgłoś
Mi23.11 o 22:36

Tylko nie zapomnijcie posadzić drzew, albo zamontować specjalnych daszków, bo latem będzie skwar nie do wytrzymania, jeszcze ta czarna gumowa nawierzchnia. Wystarczy iść nad Oleśnickie stawy na plac zabaw latem i zobaczyć jaki gorąc, jak pali ta guma w podeszwy.

Zgłoś
Strażacy 23.11 o 20:40

Dobroszyczanin przyjdz będziesz ruchem kierował jak będziemy wyjeżdżać do pożaru

Zgłoś
M23.11 o 20:28

Ania,zgadzam się z tobą

Zgłoś
M23.11 o 20:27

Super!

Zgłoś
Dobroszyczanin23.11 o 17:49

No fajnie, był potrzebny, proponuję jeszcze w Dobroszycach w kilku miejscach zrobić. Nie tylko ul. Kolejowa i Parkowa, Dobroszyce się rozrastają więc fajnie by było zaadaptować jakieś jeszcze miejsce. Swoją drogą to dzieci będą miały się gdzie bawić a dorośli?? Powstanie w końcu porządna sala ( świetlica) w Dobroszycach ??? A też z innej beczki, w jaki sposób( jakimi drogami bo chyba nie tymi osiedlowymi) będą wyjeżdżac strażacy na akcje z nowej remizy ??

Zgłoś
Ania23.11 o 17:01

A w oleśnicy na stawach plac się rozsypuje, na stawach powinien być giga plac zabaw.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube