reklama
reklamareklama
Dziś jest piątek, 2 grudnia. Imieniny Balbiny, Pauliny, Rafała.
1℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Policja kontra alkohol i narkotyki. Podsumowano akcję

Aktualności23.11 o 14:05Komentarzy: 1
"Alkohol i narkotyki" to działania mające na celu wyeliminowanie z ruchu drogowego kierujących, którzy wsiedli za kierownicę po spożyciu alkoholu lub środków odurzających. Wzmożone kontrole mają też ograniczyć liczbę zdarzeń drogowych, których przyczynami są alkohol i narkotyki.Jazda pod wpływem alkoholu lub innych środków działających podobnie do alkoholu jest wg statystyk jednym z najpoważniejszych przestępstw w ruchu drogowym. Eliminowanie z dróg nietrzeźwych kierujących oraz tych, którzy zdecydowali się na jazdę pod wpływem narkotyków – to cele działań "Alkohol i narkotyki".

Podczas działań trwających trzy dni policjanci przebadali 823 kierujących, zatrzymano 5 kierujących, którzy przed rozpoczęciem jazdy spożywali alkohol. Oleśniccy funkcjonariusze apelują o bezwzględnym zakazie wsiadania za kierownice po spożyciu alkoholu. Nietrzeźwy kierujący stanowi realne zagrożenie dla życia i zdrowia swojego oraz innych uczestników ruchu drogowego.

st. asp. Bernadeta Pytel / Oficer Prasowy KPP w Oleśnicy

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (1)

Ronda24.11 o 13:08

Chyba samych seniorów sprawdzali bo co drugi w średnim wieku naćpany jeździ!

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube