reklama
reklamareklama
Dziś jest czwartek, 1 grudnia. Imieniny Natalii, Blanki, Eligiusza.
1℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Oleśniccy rolkarze wspierają onkologię. Materiał TVP3 Wrocław

Aktualności23.11 o 08:32Komentarzy:
Wojciech Miszewski walczy z nowotworem. Mimo to, wraz z żoną Agatą nadal pomagają innym. Materiał o nich wyemitowała TVP3 Wrocław.Agata i Wojciech Miszewscy od lat organizują i wspomagają liczne inicjatywy charytatywne. Oleśniczanom znani są z rekordowych przejazdów na rolkach. Dziś Wojciech Miszewski walczy z nowotworem. Poniżej publikujemy opis trwającej zbiórki na rzecz W. Miszewskiego.

- Nigdy nie przypuszczałem, że to ja będę potrzebował pomocy, a jednak. W lutym tego roku zdiagnozowano u mnie nowotwór złośliwy żołądka w trzecim stadium. Staram się nadal z pogodą ducha patrzeć w przyszłość, bo z całych sił wierzę, że pokonam chorobę, ale potrzebuję do tego Waszego wsparcia. Jesteśmy z moją lepszą połówką nadal w szoku, nie wiemy jeszcze dokładnie, jak długa i kosztowna będzie to walka, ale jedno wiem na pewno - trzeba brać tego byka za rogi i przegonić go tam, gdzie jego miejsce - tam gdzie raki zimują. Choroba nie pozwala mi niestety na normalne funkcjonowanie, dlatego jestem na zwolnieniu lekarskim. Obecnie wszystkie koszty staramy się pokrywać samodzielnie, ale wiem, że nie udźwigniemy tego sami - informował niedawno.

Materiał o małżeństwie Miszewskich wyemitowała TVP3 Wrocław we wczorajszym wydaniu "Faktów". - Rodzina Miszewskich z Oleśnicy od kilku lat, jeżdżąc na rolkach, pomagała dzieciom z chorobami nowotworowymi. Teraz pan Wojtek sam poważnie zachorował. Mimo to pomagają nadal, tym razem zorganizowali zbiórkę na doposażenie oddziału onkologicznego - brzmi opis reportażu.

Zobacz też: Materiał TVP3 Wrocław

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube