reklama
reklamareklama
Dziś jest piątek, 2 grudnia. Imieniny Balbiny, Pauliny, Rafała.
1℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Wiadomo, kiedy przejedziemy pod wiaduktem

Aktualności28.09 o 15:11Komentarzy: 23
Od 5 września obowiązuje zmiana organizacji ruchu w rejonie ulicy Wały Jagiellońskie w Oleśnicy. Wkrótce z powrotem ma być możliwy przejazd pod wiaduktem w ciągu ul. Wały Jagiellońskie i Wiejskiej.Od 5 września obowiązuje zmiana organizacji ruchu w rejonie ulicy Wały Jagiellońskie w Oleśnicy. Prace kosztują ponad 5 mln zł, a ich zakończenie planowane jest na listopad tego roku.

Jak udało się dowiedzieć portalowi MojaOlesnica.pl, już w najbliższy poniedziałek możliwy będzie przejazd pod wiaduktem łączącym ul. Wiejską z ul. Wały Jagiellońskie. - Obecnie kładziona jest warstwa ścieralna - słyszymy od drogowców.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (23)

?2.10 o 12:59

Czy pod wiaduktem można już przejechać? Ktoś może wie?

Zgłoś
do Anka29.09 o 20:40

nie pij już więcej leniwcze.

Zgłoś
Anka29.09 o 19:34

@xmem ja po ośmiu godzinach ciężkiej pracy za biurkiem czuje się jakbym pracowała fizycznie 12h. I nie tłumacz się przetargami bo raz piszesz ze przetarg to mogą się opiernicza a innym razem ze pracują po 12 h to się zdecyduj o co Ci chodzi

Zgłoś
Xmem29.09 o 19:17

Anka szanuj pracę tych pracowników,to i Ciebie będą ludzie szanować,a oni robią pracę z przetargu i na to jest ustalony termin wykonania,to nie wyścigi przy łopacie ,bardziej że nie znasz specyfikację. prac do wykonania ,więc zajmij się swoimi papierkami .spokojnej pracy ,bo ci żyłka szczeli.

Zgłoś
Anka29.09 o 17:45

@obywatel. Po pierwsze ja jestem terminowa I w siedem dni załatwiam sprawy. A budowlańcy wiecznie się opierdzielaja i nie ponoszą odpowiedzialności. A ja mam odpowiedzialność. Po drugie nie porównuj pracy umysłowej do fizycznej. Poza tym nie mogę nawet na 15 min wyjść z biura bo zaraz pojawia się komentarze ze jestem leniwa. Ciężko pracuje przez 8h dziennie

Zgłoś
Obywatel29.09 o 17:16

Do Anka/A tobie to z jakich pieniędzy pensję płacą czy nie z podatku budowlańca i on pracuje wiele ciężej niż ty i nie w klimatyzowanym pomieszczeniu za biurkiem, a te 7 dni to chyba wielki znak zapytania

Zgłoś
Jocek29.09 o 13:05

A kiedy będą robic przekop ?

Zgłoś
Kierowca samochodu29.09 o 12:52

A kiedy przejedziemy Dobroszycką?

Zgłoś
Roberto29.09 o 12:01

@Ajront taka różnica, że na Wałach cały czas roboty trwały a na Dobroszyckiej budowa i maszyny widmo...

Zgłoś
ask29.09 o 11:05

Ludzie z ulicy Bema i Dąbrowskiego zostawili swoje samochody na ulicy Wały Jagiellońskie i Chopina i chodzili pieszo do tych samochodów. Proszę nie pisać nieprawdy.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube