reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Dziś jest wtorek, 3 października. Imieniny Teresy, Józefy, Heliodora.
25℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Odkryj Oleśnicę. Atrakcyjna gra miejska dla wszystkich!

Aktualności29.09.2022 o 20:05Komentarze Facebooka
Miłośników Oleśnicy, rodziny i przyjezdnych zapraszamy do udziału w grze miejskiej pod nazwą "Odkryj Oleśnicę"!Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Czytelnicy. Nie wiecie, co z zrobić z dziećmi, a chcecie atrakcyjnie spędzić dzień? Podpowiadamy, co zrobić w dni, kiedy jest piękna pogoda, ale również, gdy pada deszcz. Proponujemy naukę poprzez zabawę dla dzieci, a dla dorosłych poznanie tajemnic miasta w którym większość z nas mieszka lub pracuje.

Wiele miejsc w Oleśnicy odwiedziliśmy już wielokrotnie. Na podstawie własnych doświadczeń ale przede wszystkim opinii uczestników naszych zajęć, wycieczek stworzyliśmy "Odkryj Oleśnicę" - niebanalny wychodzący na przeciw Waszych potrzeb pogram poznawania świata i lokalnej historii poprzez naukę i zabawę skierowany dla dzieci w wieku przedszkolnym, młodzież, jak i osoby dorosłe.Z nami nie będziesz się nudził bez względu na wiek czy zainteresowania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Odkryj Oleśnicę - strona na Facebooku

Zapisy na grę miejską, zwiedzanie miasta z przewodnikiem dla osób dorosłych lub uczniów szkoły średniej pod numerem 534 087 309 lub adresem email: biuro@odkryjolesnice.plArtykuł sponsorowany

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009- 2023 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube