reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest poniedziałek, 5 czerwca. Imieniny Waltera, Bonifacego, Dobromira.
24℃
(zachmurzenie umiarkowane). Zobacz prognozę pogody

Wspólnota Miłość Pańska zaprasza na eucharystię i modlitwę w bazylice

Aktualności22.09.2022 o 10:19Komentarze Facebooka
Wspólnota Miłość Pańska zaprasza 1 października do Bazyliki św. Jana Apostoła w Oleśnicy na eucharystię i modlitwę. Publikujemy komunikat księdza Wojciecha Bujaka.* * *

Powołani do Miłości

Podczas wygaszającej się fali pandemii w 2021 r. w sercach oleśniczan pojawiło się pragnienie, aby wspólnie uwielbiać Boga. Parafianie Bazyliki Świętego Jana Apostoła jeździli do wielu różnych wspólnot na modlitwę uwielbienia. Współpracę rozpoczęliśmy ze wspólnotą Płomień Pański z Wrocławia.

Zrodziło się jednak pragnienie, aby i u nas w Oleśnicy powstała wspólnota charyzmatyczna. Rekolekcje Odnowy w Duchu Świętym w Lewinie Kłodzkim oraz weekend ewangelizacyjny zaowocowały powstaniem wspólnoty modlitewno-ewangelizacyjnej Miłość Pańska. w pierwszym roku swojej działalności przygotowaliśmy Seminarium Odnowy Wiary dla bierzmowanych i dla parafian, kurs Nowe Życie oraz współpracując z innymi parafiami w Oleśnicy - 3 dni uwielbienia w każdej z oeśnickich parafii.

Obecnie wspólnota liczy około 50 osób. W tym roku obchodzimy swoją pierwszą rocznicę urodzin i pragniemy, abyście przeżyli ją razem z nami. Chcemy wyrazić wdzięczność wszystkim tym którzy wspierali nas obecnością i modlitwa podczas trudów powstawania budując od zera struktury i diakonie. Zapraszamy 1 października na 18:00 do Bazyliki św. Jana Apostoła w Oleśnicy na Eucharystię, a po niej na modlitwę Uwielbienia wyrażająca radość za dar wspólnoty.

Oprawę muzyczną i uwielbienie poprowadzi dla nas Marta Miłuńska - psychoterapeutka, muzyk oraz lider projektu przebudzenie. Serdecznie zapraszamy!

KS. Wojciech Bujak
Lider wspólnoty Miłość Pańska w Oleśnicy

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube