reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest środa, 28 września. Imieniny Luby, Wacława, Salomona.
10℃
(słabe opady deszczu). Zobacz prognozę pogody

Sąd zdecyduje, czy były ksiądz pedofil trafi do ośrodka dla bestii

Aktualności18.09 o 08:14Komentarzy: 27
Były już ksiądz pedofil Paweł K., wyszedł na wolność, ale zniknął policji z oczu i do tego nie podjął nakazanej terapii. Wkrótce sąd podejmie decyzję o skierowaniu go do "ośrodka dla bestii".Paweł K. to już były ksiądz katolicki. Jest jedną z postaci pokazanych w filmie dokumentalnym braci Sekielskich pod tytułem "Tylko nie mów nikomu", który opowiada o zjawisku seksualnego wykorzystywania dzieci przez duchownych Kościoła katolickiego oraz procederze ukrywania tego zjawiska. Prawdopodobnie od 2011 do 2012 roku, czyli do jego zatrzymania z chłopcem w jednym z wrocławskich hoteli, podejrzany na co dzień przebywał w parafii w Smardzowie.

Potem przebywał w oleśnickim więzieniu. Za gwałty i seksualne wykorzystywanie trzech nieletnich chłopców K. został prawomocnie skazany na siedem lat więzienia. Odsiedział cały wyrok i nie trafił później do tzw. ośrodka dla bestii, jednak sąd nakazał mu skierowanie się na "terapię mieszanych zaburzeń osobowości" w Centrum Psychiatrii Środowiskowej w Zabrzu.

Jak ustalił portal Onet, nigdy tam nie trafił. Z kolei świdnicka policja miała sprawować nadzór nad pedofilem, ale dziennikarzowi Onetu wydawała jedynie lakoniczne komunikaty i wiele wskazywało na to, że funkcjonariusze nie mieli pojęcia, co przez miesiące skazany robił na wolności. Dopiero po pytaniach Onetu mundurowi skierowali pismo do sądu o umieszczenie K. w ośrodku w Gostyninie.

Jak podaje fakt.pl, pismo wpłynęło najpierw do Sądu Okręgowego w Świdnicy, który przekierował sprawę do wrocławskiego Sądu Okręgowego, gdzie Paweł K. wcześniej usłyszał wyrok. Ten zwrócił się jednak do Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu o rozstrzygnięcie, który sąd powinien zajmować się postępowaniem. Ostatecznie sprawa trafiła do Świdnicy.

- Wkrótce akta sprawy mają trafić więc do Świdnicy, gdzie sąd rozstrzygnie, czy tym razem Paweł K. zostanie umieszczony w tzw. "ośrodku dla bestii" w Gostyninie - napisał fakt.pl.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (27)

K.r.22.09 o 23:06

Jak można pisać takie głupoty jak Plemnik i redakcja na to pozwala. Wstyd do czego rozum ludzki jest zdolny.

Zgłoś
K.r.22.09 o 23:06

Jak można pisać takie głupoty jak Plemnik i redakcja na to pozwala. Wstyd do czego rozum ludzki jest zdolny.

Zgłoś
plemnik20.09 o 07:21

Bardzo cenna uwaga @clitoris. Trzeba ten pomysł zgłosić Kaczyńskiemu jak będzie w Oleśnicy. Ratowanie dusz i likwidacja pedofilii oraz gwałcenia dzieci i kobiet. Jarosław mógłby ten problem przedstawić Komisji Europejskiej, może by się oni zreflektowali, bo szkoda tych miliardów euro. Wczoraj konkurencyjny portal Krzyśka z ul. Młynarskiej podał, że była próba gwałtu na 80-latce. Jakiś dureń niepotrzebnie tej operacji przeszkodził, bo staruszce też należy się. Był co prawda tylko problem katechetyczny, bo ewentualne plemniki-duszyczki w takiej starej pochwie by zgniły.

Zgłoś
clitoris20.09 o 07:00

Zamiast żywić te bestie seksualne w różnych ośrodkach i zakładach, trzeba się zastanowić nad pozbawianiem ich jąder z moszny, operacyjnie. To będzie humanitarne i bezpieczne dla nich i potencjalnych ich ofiar. Katecheci mówią na przykład, że "plemniki w prezerwatywie to zamknięte duszyczki, a tabletki antykoncepcyjne zabijają zarodki". Bez jąder problem może zniknąć. Zacząć należy od każdego kandydata na księdza i tych wszystkich już będących duchownymi. Poza tym wyobrażacie sobie ilu mężczyzn uprawia masturbację ? Bez prezerwatyw, plemniki wylewają się na ziemię albo w pościel, albo niewiasty je połykają. Takimi sposobami miliardy duszyczek są zdeptane lub wydalane z kałem do kanalizacji. Tak nam dopomóż buk. Księża bez jaj to zapobieganie wielkim zbrodniom przeciw boskim istotom. Katecheci do boju. Uczcie o tym dzieci i młodzież. Szatan się ucieszy. Buk nie będzie płakać. Taki pomysł sugerowali katecheci na portalu eDziecko 13.11.2021 16:00 /https://www.edziecko.pl/

Zgłoś
Roman19.09 o 13:21

Jednej rzeczy nie rozumiem, 99 procent młodzieży jest antykościelna, 80 procent ludzi antykościelna, całe PO i spółka antykościelna, to jakim cudem można kogoś ukryć nie mając żadnej władzy? Przecież to jest niedorzeczne jakim cudem można kogoś kryć

Zgłoś
***** ***19.09 o 13:18

Koloratkowi buhaje Wojtyły są bezkarni.

Zgłoś
Adi19.09 o 12:40

Ludzkie psy znajomych go po smrodzie ..

Zgłoś
Karma19.09 o 09:17

Kościół kryje pedofila.Wy kryjecie pedofila.I nic się nie zmienia.Ręka rękę myje i chleje pomyje.;)

Zgłoś
Zbyszek19.09 o 00:38

Oleśniczanin. Ale to kościół do pewnego momentu krył tego pedofila. Przecież jak pisały media znalazł schronienie w kościele w Smardzowie.

Zgłoś
??18.09 o 20:43

A ja się pytam czy byliście na różańcu pod szpitalem,bo bardzo wam się nudzi

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube