reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest środa, 28 września. Imieniny Luby, Wacława, Salomona.
10℃
(słabe opady deszczu). Zobacz prognozę pogody

Wraca dostęp do e-booków i audiobooków

Kultura8.08 o 10:00Komentarzy: 1
Oleśnicka Biblioteka Publiczna imienia Mikołaja Reja poinformowała o możliwości bezpłatnego korzystania z zasobów LEGIMI dla mieszkańców.* * *

Zgodnie z zapowiedzią miło nam poinformować, że dzięki dofinansowaniu ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 powróciła możliwość korzystania z aplikacji LEGIMI dla zarejestrowanych w Oleśnickiej Bibliotece Publicznej im. Mikołaja Reja Czytelników!

Mogą więc Państwo ponownie cieszyć się wygodnym dostępem do e-booków i audiobooków na telefonach, tabletach czy na komputerach!

Miłej lektury!

„Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków - Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0”

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (1)

HwdPO8.08 o 11:09

Dziękujemy Panie Janku!

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube