reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest poniedziałek, 8 sierpnia. Imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza.
26℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Więcej światła w mieście i gminie Syców

Aktualności5.08 o 10:00Komentarzy: 16
Burmistrz Sycowa Dariusz Maniak poinformował o rozbudowie systemu oświetlenia w różnych zakątkach miasta i gminy.- Bezpieczeństwo to podstawa! W ostatnim czasie powstało kolejnych kilkadziesiąt lamp, punktów oświetleniowych na terenie Sycowa! Przejście za Biblioteką Publiczną, ul. Kolejowa, ul. Kossaka oraz nowa linia na ul. Okrężnej. Przed nami kolejne inwestycje. Między innymi kilkadziesiąt nowych punktów oświetleniowych w Sołectwie Komorów oraz Sołectwie Wioska - informuje Dariusz Maniak, burmistrz Sycowa.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (16)

Dziurawy Syców 6.08 o 22:48

Lampy solarne pod sieciowymi, absurd? Solarne i tak zimą, w tedy kiedy najbardziej są potrzebne, będą nie naładowane.

Zgłoś
Komorów 6.08 o 15:02

Teraz jest ściernisko ale będzie sanfransisco...

Zgłoś
Eco6.08 o 10:44

Panie Burmistrzu, po co kosze na śmieci, po co rondo, po co oświetlenie kaliskiej, po co utrzymanie zieleni w mieście ....??? Ważny jest medialna autopromocja swojej osoby ! A tak do Pana wiadomości te wszystkie posty świadczą o pańskim braku nadzoru nad urzędnikami i firmami opłacanymi przez Urząd Miasta. Czy wydał Pan zgodę na stworzenie składowiska odpadów zielonych w Parku Miejskim obok Mauzoleum ? Chyba tak, bo bród i smród jaki stworzyła tam firma utrzymująca zieleń w Parku świadczy o Pana zgodzie. Tym działaniem daje Pan świadectwo swojego nadzoru i zgodę na niszczenie Parku ! A tym samym działa Pan przeciwko miastu, któremu Pan winien dbałość. Szkoda, że niszczy Pan przy okazji uczciwy dorobek poprzedników, którzy jako włodarze miasta przeprowadzili rewitalizację Parku. I zrobili to dla społeczności, bo rozumieli po co sprawują ten urząd. Pan to zdaje się robi dla własnego przerośniętego ego. Ale historia się nie kończy po wyborach. Syców będzie pamiętał pańskie ,,osiągnięcia,,.

Zgłoś
Artur5.08 o 19:49

To te sołectwa co sołtysi dostali podwyżki przed referendum..wstyd ...

Zgłoś
Żarówka 5.08 o 19:27

On mózg niech sobie oświeci, nie będzie trzeba na studia pieniędzy wydawać. Prąd teraz tani jest to będzie światłość wszędzie. Co na tych wsiach się dzieje że tyle światła potrzeba. Komorów to już będzie ekskluzywna dzielnica Sycowa. Cóż za szlachta tam mieszka, podpierdslacze z gminy...Proponuje wybudować spalarnie tą która miała to ciepło odzyskiwać i zasilić to oświetlenie. Przydałoby się w tym Komorowie bo tam same gwiazdy mieszkają ..

Zgłoś
Ja sycowianin5.08 o 19:18

Proszę o kosze w mieście, na różnych ulicach,nie tylko w okolicy urzędu miasta i gminy żeby pan burmistrz widział że są.Ktos już prosił o kosze na Waryńskiego,byłem "za",tam jest miejsce zbiórek jadących na wycieczki,uczniowie szkoły muzycznej chodzą,gdzie mają wyrzucić papierki??Idzie kryzys,wyłączać światła w parku,niech policja jeździ po parku,nie widać jej wcale a młodzież urzęduje na całego.Po nocy nikt niech nie łazi to i światło będzie niepotrzebne

Zgłoś
Krk5.08 o 18:00

Za to letni piknik powietrzny jest medialny ...No to opłaty w obłokach ..wiochy górą ...

Zgłoś
SCW5.08 o 16:58

Rondo Kaliska - Mickiewicza - Kępińska, chodnik do Biedronki na Kaliskiej, chodnik między cmentarzem a parkingiem przy branie głównej wzdłuż cmentarnego płotu i jeszcze kilka takich inwestycji, które były obiecane, a później w dziwny sposób "zapomniane" przez burmistrza. Może są mało medialne?

Zgłoś
...5.08 o 16:38

No oszczędność na prądzie będą. Super. Super.

Zgłoś
Krl5.08 o 15:43

Do pań z urzędu, weźcie się za robotę a nie foty na FB tylko wrzucać.Burdel na kółkach macie, telefony odbierać..

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube