reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest poniedziałek, 8 sierpnia. Imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza.
26℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Polregio przeprasza za odwołane pociągi. Jest też ważna deklaracja!

Aktualności5.08 o 07:24Komentarzy: 22
Publikujemy przesłane do redakcji portalu MojaOlesnica.pl oświadczenie przewoźnika kolejowego Polregio ws. odwoływanych kursów pociągów.


źródło: Polregio

* * *

Szanowni Państwo,

w odpowiedzi na publikację z 4.08.2022 pt. "POLREGIO notorycznie odwołuje pociągi. Marszałek interweniuje" ( https://mojaolesnica.pl/49313,341534,polregio-notorycznie-odwoluje-pociagi-marszalek-interweniuje) przekazujemy naszą odpowiedź, z prośbą o uzupełnienie materiału o poniższe informacje.

POLREGIO S.A, rozumiejąc uzasadnione rozgoryczenie podróżnych sytuacją związaną z odwołaniami i opóźnieniami pociągów w ostatnich tygodniach, pragnie przeprosić pasażerów za wszystkie związane z tym niedogodności.

Jako przewoźnik, który dokłada wszelkich starań, aby świadczyć usługi transportowe jak najlepszej jakości, zmagamy się z wieloma wyzwaniami związanymi z wiekiem odziedziczonego przez nas taboru. Aktualna sytuacja spowodowana jest głównie przez dużą liczbę składów odstawionych jednocześnie do bieżących napraw, a także zakłóceniami łańcucha dostaw części zamiennych.

Pragniemy jednak podkreślić, że w celu jak najszybszej poprawy sytuacji przeprowadziliśmy szereg działań naprawczych, poszerzyliśmy również flotę pojazdów o 6 szt. zmodernizowanych pojazdów typu EN57 FPS Feniks. Pozwoli nam to przywrócić oczekiwaną przez pasażerów stabilność przewozową m.in. w woj. dolnośląskim.

Od najbliższego piątku, 5 sierpnia nie przewidujemy żadnych odwołań.

Jednocześnie zaznaczamy, że POLREGIO uruchomiło największy w historii program inwestycyjny, który pozwoli na zakup nowego taboru. W tym zakresie na bieżąco współpracujemy m.in. z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego, który jest jednym ze współwłaścicieli spółki.

Pozdrawiamy
Zespół prasowy POLREGIO

* * *

Zobacz też: Polregio notorycznie odwołuje pociągi. Marszałek interweniuje

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (22)

Korson6.08 o 21:00

W dupie mam wasze gówno warte przeprosiny !!! Wytłumaczcie to mojemu pracodawcy!!! Banda niekompetentnych idiotów z debilnym wytłumaczeniem. Jak ktoś nie potrafi planować przeglądu taboru to powinien zbierać chrust w lesie a nie zarządzać spółką kolejową!!!

Zgłoś
Rtrt6.08 o 14:14

Niema nie dajmy sie oszUkac, lepiej na koniu pojezdzic, drogie panie

Zgłoś
Fan OSP Szczodre6.08 o 09:51

Co się ludziska czepiacie przecie sama nazwa wskazuje PKP = Poczekaj Kiedyś Przyjadę i tyle w temacie...

Zgłoś
Jadwiga6.08 o 07:38

Trzymam za słowo panowie z Polregio. Całe szczęście że to nie zima i nie zmarzlismy na peronach czekając na utęskniony pociąg.

Zgłoś
Gosc6.08 o 00:24

Ja następnym razem jak nie będzie zastępczej wezmę taryfę na ich koszt.Moze sie banda nauczy.Ktos chce coś wykończyć być może i przejąć,dlatego takie numery walą,a pasażerów mają gdzieś.Zabrac POLREGIO wszystkie przywileje i włożyć to w jakość sprzętu,a nie będą sią wczasowa,zima dogrzewać,za darmo jeździć iitd. za nasze pieniądze.

Zgłoś
Ali6.08 o 00:13

Ja słyszałam na stacji,że jak nie wiadomo o co chodzi,to o pieniądze.Nie wiem ile w tym po rawdy,że jest inna spółka,która ma chęć na POLREGIO i ponoć częściowo miała przejąć trasy,oraz automatycznie podnieść ceny biletow.Pracownicy POLREGIO ponoć maja dopłaty do wczasów i to sowite dopłaty,dopłaty do mieszkań,węgiel,no i cała rodzina bileciki za darmo.Taka odpowiedź usłyszałam od kasjerki,kiedy zapytałam dlaczego dolnoslaskie ma tak drogie bilety.Zapytalam ja,dlaczego to my pasazerowie mamy płacić za ich przyjemności i to jeszcze w śmierdzących brudnych pociągach to wzruszyła ramionami.Dlaczego Śląskie,Świętokrzyskie koleje nie mają takich przywilej,ale mają czyste,klimatyzowane pociągi z miłym,kulturalnym personelem,gdzie co niektórzy konduktorzy kultury powinni uczyć sie od tamtych.Nie mówiąc już o punktualności pociągów.Dlaczego nikt za to dziadostwo na Dolnym Śląsku nikt sie nie weźmie.

Zgłoś
Ek5.08 o 20:51

A co to kogo obchodzi, że tabor wiekowy. Za bilety to kasować potraficie a już wywiązać się z umowy to kiepska sprawa. Przeprosiny owszem można przyjąć ale czy aby na pewno sytuacja zmieni się na lepsze. Śmiem wątpić.

Zgłoś
Bierutów nie pozdrawia 5.08 o 18:23

na obietnicach się skończyło, poza tym bez zmian - supernowoczesny pociąg z Bierutowa do Wrocławia właśnie opóźniony 40 minut, a czy przyjedzie, tego nie wie nikt. Szanowne Polregio, przeprosiny wsadźcie sobie w dupę.

Zgłoś
seba5.08 o 18:12

Co za burdel - kto doprowadził do takiego stanu, że w jednym czasie składy idą do remontu.

Zgłoś
Asia Bierutów5.08 o 17:45

Przeprosiny przeze mnie przyjęte i mam nadzieję że takich numerów panowie z Polregio nie odwalicie.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube