reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest poniedziałek, 8 sierpnia. Imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza.
26℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

APO zaprasza juniorów młodszych na dzisiejszy trening

Sport4.08 o 08:14Komentarzy:
Akademia Piłkarska Oleśnica zaprasza młodych sportowców na dzisiejszy trening. Do organizacji wraca drużyna juniora młodszego.* * *

JUNIORZY W APO!

Mamy dla Państwa świetną wiadomość: po trzech sezonach przerwy Akademia Piłkarska Oleśnica ma drużynę juniora młodszego!

Nowy zespół złożony z zawodników urodzonych w latach 2006 i 2007 będzie rywalizował w sezonie 22/23 w Okręgowej Lidze Juniora Młodszego (prawdopodobnie V, czekamy na terminarz), a trenerem będzie Rafał Kucharek.

- Wracamy w ten sposób do pełnej struktury szkoleniowej. Teraz w APO można przejść ścieżką od przedszkolaka, aż do piłki dorosłej. Osoba trenera będzie pomostem dla młodych zawodników, dzięki czemu łatwiej będzie im wykonać ten ostatni krok, już do piłki seniorskiej - powiedział prezes AP Oleśnica, Mariusz Kartocha.

Pierwszy trening odbędzie się już w ten czwartek o godzinie 16:30 na sztucznej płycie stadionu miejskiego przy ul. Brzozowej 5, na który serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników z rocznika 2006 i 2007. Kontakt do trenera: 668 891 983. To nie koniec dobrych wieści. Kolejne już w najbliższych dniach!

APO

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube