reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest poniedziałek, 8 sierpnia. Imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza.
26℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Ruszyła zbiórka na leczenie i rehabilitację 5-letniej Gabrysi z Oleśnicy

Aktualności3.08 o 13:07Komentarzy:
Trwa internetowa zbiórka na leczenie i rehabilitację pięcioletniej Gabrysi Okopy z Oleśnicy, która cierpi na autyzm dziecięcy.* * *

Patrząc na Gabrysię, dostrzega się uśmiechniętą i zdrową 5-letnią dziewczynkę. Niestety pozory te są bardzo złudne, a choroba naszej córeczki stawia przed nami każdego dnia ogromne wyzwania.

Pierwsze lata rozwoju Gabrysi były wręcz książkowe, nic nie wzbudzało w nas niepokoju, który zaprowadziłby nas do gabinetu lekarskiego. Niestety wszystko uległo zmianie w drugim roku pobytu córki w przedszkolu, kiedy to większa liczba dzieci wywoływała w niej ogromne problemy emocjonalne, które natychmiast zdecydowaliśmy się skonsultować z psychologiem. Niedługo później otrzymaliśmy diagnozę o autyzmie wczesnodziecięcym i podejrzenie zaburzeń centralnego przetwarzania słuchowego. Do tego doszło obniżone napięcie mięśniowe i zaburzenia czucia głębokiego.

Przed nami długa droga diagnostyki i wielokierunkowej terapii, która w przyszłości wpłynie na to, że Gabrysia będzie mogła sprawnie funkcjonować w przyszłości. Autyzm to nietypowe schorzenie, które w pełni zaburza rozwój osoby w spektrum. Na szczęście jest nadzieja w postaci licznych form terapii, które nauczą naszą córeczkę jak radzić sobie w otaczającym ją niezrozumiałym świecie.

Pełni nadziei, zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie, które pozwoli nam na realne działania w walce o lepsze jutro dla Gabrysi. Liczy się dla nas każdy gest!

Wdzięczni rodzice Gabrieli

* * *

Zobacz też: Siepomaga.pl - zbiórka dla Gabrysi

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube