reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest poniedziałek, 8 sierpnia. Imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza.
26℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Policja kontra brawura motocyklistów. Posypią się mandaty!

Aktualności3.08 o 12:49Komentarzy: 21
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego w Oleśnicy na terenie powiatu oleśnickiego będą prowadzić działania kontrolno-prewencyjne "Bezpieczny Motocyklista". Mają one na celu poprawę bezpieczeństwa motocyklistów.W celu poprawy bezpieczeństwa motocyklistów poruszających się po terenie powiatu oleśnickiego funkcjonariusze prowadzić będą jutro działania pod kryptonimem „Bezpieczny Motocyklista”.

Kierujący motocyklami najczęściej uczestniczą w wypadkach drogowych w miesiącach marzec – sierpień. Policjanci ruchu drogowego będą egzekwować od kierujących motocyklami stosowania się do obowiązujących przepisów, w szczególności do ograniczeń prędkości, ustąpienia pierwszeństwa przejazdu, prawidłowego wyprzedzania, stosowania przepisów o zachowaniu się wobec pieszych, obowiązku jazdy w kasku ochronnym.

st.asp. Bernadeta Pytel / KPP Oleśnica

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (21)

Oleśniczanin.6.08 o 08:02

"Bezpieczny Motocyklista"? tytuł akcji całkiem nietrafiony. Ci idioci na pierdziawkach jak chcą to niech rozwalają swoje łby ale najlepiej o drzewa. Czas zadbać o innych użytkowników dróg. Czytałem już wiele wpisów dotyczących piratowania na motorach na ulicy Spacerowej w Oleśnicy i co? i nic. Często chodzę do parku nad stawami i zauważam , że policja ma swoje godziny dyżurów a piraci swoje i tak to wygląda a piesi w tym małe dzieci są w ciągłym niebezpieczeństwie.

Zgłoś
motocyklista5.08 o 08:38

od paru dni jakiś gówniak chuderlawy szaleje po mieście małym czerwony crossem bez rejestracji, świateł.. ostatnio na drodze rowerowej, chodniku, wyprzedzanie auta, które przed przejściem się zatrzymało - aż ręcę swędzą by gnoja co robi chlew samemu ściągnąć z pierdziawki.. zanim kogoś rozwali i sprowadzi łapanki na jeżdżących normalnie i z głową..

Zgłoś
MojaOlesnica.pl5.08 o 08:10

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
Twardogóra3.08 o 23:02

Popieram Pana z Drogoszewic. Twardogórska policja nic nie robi kompletnie. Sami koledzy...

Zgłoś
Drogoszewice zgłaszają 3.08 o 22:07

Skarga na Twardogórską policję. Mimo wielu zgłoszeń na tych durniów z sosnówki nic im nie robią. Audi na lewych tablicach bez tłumika i w zabudowanym terenie ponad stówę na liczniku. Do czasu aż kogoś zabiją. Trzeba zgłosić to do Wrocławia może ruszą dupy nasi obrońcy Twardogóry

Zgłoś
Obs3.08 o 20:16

Przecież oni (policja) na tych motocyklach to się pozabijaja goniąc... Większość z nich nie potrafi jeździć a jak jeździ to turysta więc gdzie tu się miezyc do litra w sporcie???? powodzenia panowie

Zgłoś
Niwak3.08 o 16:31

Kolonia Sosnówka tam dwa ptaszki robią ch chcą jeżdżą w dzień i w nocy.

Zgłoś
Suzuki 1503.08 o 16:14

Łapać Józka też ma tłumik nie taki Józek Uwaga policja będzie łapać:)

Zgłoś
Mati3.08 o 15:52

Zapraszamy do Solnik Małych, tam dawca na ścigaczu z dziwnymi rurami zamiast tłumików zatruwa ludziom życie.

Zgłoś
Adolf3.08 o 15:06

Bierutów to mekka tych szaleńców nie długo wszyscy się pozabijają ,na jakimś kanale na YouTube widać cała ta zgraję.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube