reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest poniedziałek, 8 sierpnia. Imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza.
26℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Wciąż trwa nabór wniosków do OBO. Do wydania jest 600 tys. złotych

Aktualności3.08 o 10:00Komentarzy: 27
Do końca sierpnia trwa nabór wniosków w ramach Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego na 2023 rok. Do wydania na ten cel jest 600 tysięcy złotych.* * *

ZGŁOŚ PROJEKT do Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego! Masz czas do 31 SIEPRNIA! Ty decydujesz, co fajnego, ciekawego, potrzebnego będzie w naszym mieście.Zgłoś swoje pomysły na działania w przestrzeni miejskiej! Do tego celu stworzyliśmy dedykowaną stronę internetową, aby wszelkie informacje i zgłaszane projekty były w jednym miejscu. Strona jest już aktywna!

https://olesnica.budzet-obywatelski.org/

Czekamy na Wasze zgłoszenia! Do dyspozycji mieszkańców jest w tym roku 600 tys. zł. Wspólnie zdecydujmy na co przeznaczyć te pieniądze! Zgłoś zadanie i miejcie realny wpływ na rozwój Naszego miasta!

Urząd Miasta Oleśnicy* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama
Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (27)

Kredyt6.08 o 22:55

Mi dajcie 30k. Splace kredyt

Zgłoś
:)4.08 o 23:07

Radni też sobie podwyżki dali :)

Zgłoś
Neo nówka4.08 o 21:00

Jan i pis to najlepsze co nas mogło spotkać. Drożyzna, inflacja, nic im niestraszne. Po prostu trzeba zacisnąć zęby i patrzeć optymistycznie w przyszłość. Właśnie dostałam prognozę na centralne ogrzewanie wzrost o ponad 400 złotych i trzeba płacić każdego miesiąca! I straszą że to jeszcze nie koniec podwyżek. Dziękujemy za to że wspaniały rząd i reszta zatroszczyli sie o siebie i dali sobie podwyżki o 50% pensji i na dietach, bo dobrze wiedzieli co się szykuje. A Ty Polaku jedz ryż jak Cię jeszcze stać, a jak nie, to zęby w ścianę i jedz tynk, takie są rady pisu

Zgłoś
Oleśniczanin4.08 o 15:33

Cała Oleśnica murem za Panem Jankiem

Zgłoś
Niestety 4.08 o 15:20

Jasne, a świstak zawija te sreberka......

Zgłoś
HwdPO4.08 o 13:37

Jestem mieszkańcem miasta zadowolonym z pracy burmistrza i radnych, tak jak 36 tysięcy mieszkańców miasta

Zgłoś
Niestety 4.08 o 13:23

Żyjesz w swoim świecie zamknięty w twierdzy Ratusz to dobrze, nie masz pojęcia cio cię czeka w następnych wyborach. Może to i lepiej?

Zgłoś
HwdPO4.08 o 13:13

Kilku trolli z OR oderwanych od koryta to nie jest sprzeciw Oleśniczan

Zgłoś
Niestety 4.08 o 12:21

Zwróć uwagę na narastający sprzeciw Oleśniczan, świadomi bezkompromisowych działań Bronsia zaczynają coraz częściej wyrażać swoją dezaprobatę nazywając rzeczy po imieniu, nie zgadzając się na postępującą degradację naturalnego środowiska w Oleśnicy. Jeżeli chodzi o OBO liczby są bezlitosne, odkąd Bronś doszedł do władzy zainteresowanie tym projektem maleje w postępie geometrycznym, a po aferze PESELGATE mieszkancy są po prostu totalnie wkurzeni na Bronsia I jego ludzi. Nic z tym nie da się zrobić, mysi nastąpić zmiana w Ratuszu, wtedy może coś się zmieni. No i ten blamaż z projektami w OBO, jest to żenujące, twoje zaklinanie rzeczywistości nic nie da.

Zgłoś
HwdPO4.08 o 12:10

Ty chyba musisz być upośledzony jeśli na poważnie piszesz takie brednie

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube