reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest poniedziałek, 8 sierpnia. Imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza.
26℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Ponad stu milionerów w powiecie oleśnickim. Rekordzista zarobił 29 mln!

Aktualności2.08 o 18:48Komentarzy: 30
Skarbówka informuje o statystykach dotyczących zarobków milionerów w powiecie oleśnickim. Rekordzista zarobił w minionym roku 29 mln złotych.Przedstawiciele Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu podali dane dot. dochodu mieszkańców powiatu oleśnickiego w 2021 roku. Okazało się, że 108 osób w powiecie osiągnęło dochód w wysokości powyżej miliona złotych.

Najwięcej, bo aż 98 takich przypadków dotyczyło dochodów z działalności gospodarczej. Rekordzista uzyskał dochód na poziomie 29,7 mln złotych. W stosunku do poprzedniego, 2020 roku liczba milionerów w powiecie oleśnickim zwiększyła się o 2 osoby. Łączna liczba złożonych deklaracji PIT na terenie powiatu to 66805.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama
Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (30)

Zulu Gula3.08 o 18:47

Na allaha co za lipa. Mam nadzieję, że mojego nazwiska nie podadzą,bo chowam się jak Biernacki z Dino. A w ogóle swego czasu to, też był z niego niezły ananas, więc nie dziw,że się chowa

Zgłoś
Bramkarz3.08 o 11:52

Dobrze, że PO nic nie dawała i żaden PiS nie powinien nic dawać ani za to dawanie kupować sobie głosów

Zgłoś
jahu73.08 o 08:42

Dobrze że nie podali mojego nazwiska????

Zgłoś
Kasztan3.08 o 08:29

PiS mi nic nie daje. PiS mi tylko oddaje to co urząd podatkowy mi zabrał. Co miesiąc oddaje zusowi ponad 2 tysiące, a PiS mi oddaje tylko 500 zł za dziecko. Pozdrawiam normalnych Polaków. Gardzę komunistami, lewakami i etc.

Zgłoś
Iga3.08 o 08:25

Brawo Powiat. To się ceni:)

Zgłoś
precz3.08 o 08:14

pisowska demagogia i zniszczenie polski jako państwa prawa a wrócił komunizm i dyktatura u nas. tow I sekretarz J. Kaczor to typowy twardogłowy komunista jak w zsrr tow brezniew. wolę biede a wolnośc a nie pluc na UE praqica tak umie zniszczyć wszystkich i wszystko

Zgłoś
Max3.08 o 08:02

Dziura budżetowa ponad 300 miliardów zł. Brak pieniędzy z KPO. Informacja 16 proc. Ciekawe kto za to płaci ? PIS ????

Zgłoś
Maxx3.08 o 07:52

Zapytaj skąd PiS bierze na to pieniądze ? Nigdy nikt nic nie daje...zwłaszcza pieniądze. PiS kupuje głosy wyborcze. Tylko dlaczego z moich podatków ?

Zgłoś
Hubert Dzikowski3.08 o 07:48

A PO też mogło dawać ludziom, a nie dawali! Więc, proszę nie mówić, że to PiS nie daje, tylko my sami, bo właśnie PiS podjął decyzję, żeby dawać te pieniądze ludziom. I dzięki tym pieniądzom miesiąc w miesiąc budżet mojej rodziny jest stabilniejszy. Ja i żona pracujemy, nie żyjemy tylko z pomocy socjalnej.

Zgłoś
Marta_z_Bazin3.08 o 07:13

Dobrze że ludziom żyje się lepiej.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube