reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest niedziela, 3 lipca. Imieniny Anatola, Jacka, Ottona.
14℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

IMGW ostrzega! Nadchodzi kolejna fala upałów

Aktualności23.06 o 11:43Komentarzy: 3
IMGW ostrzega przed upałami w powiecie oleśnickim. Temperatura może wynieść nawet 33°C. Wychodząc z domu warto zadbać o nakrycie głowy i wzięcie czegoś do picia.Jutro od godziny 12 do poniedziałku do godziny 20 obowiązuje ostrzeżenie drugiego stopnia Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej m.in. dla mieszkańców powiatu oleśnickiego.

- Prognozuje się upały. Temperatura maksymalna w dzień od 30°C do 33°C. Temperatura minimalna w nocy od 18°C do 20°C, jedynie pierwszej nocy 23/24.06.2022 temperatura minimalna będzie niższa od 12°C do 14°C.C - ostrzega IMGW i prognozuje, że na 80% spełnią się pogodowe przewidywania.

Wychodząc z domu warto zadbać o nakrycie głowy i posiadanie pod ręką czegoś do picia, najlepiej wody. Wysokie temperatury stwarzają ryzyko udaru słonecznego. Powodują również wzrost zagrożenia pożarowego oraz często uszkodzenia asfaltowych nawierzchni dróg przez ich ewentualne roztapianie.

źródło: IMGW-PIB

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (3)

ryttt25.06 o 14:49

czli połtora dnia ciepła- mniejszego niż na wakacjach w Grecji , weźcie sie puknijcie w czoło

Zgłoś
klecha23.06 o 21:42

,,uszkodzenia asfaltowych nawierzchni dróg przez ich ewentualne roztapianie" w innych krajach są większe temperatury i tam się asfalt nie roztapia jakoś, widać jak mamy wykonane drogi nie z asfaltu tylko ze smoły.

Zgłoś
haker23.06 o 15:08

ta strona zostanie shackowana !!!!!!!!!!!

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube