reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest niedziela, 3 lipca. Imieniny Anatola, Jacka, Ottona.
17℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Nagroda dla kierownika oleśnickiego pogotowia ratunkowego

Aktualności22.06 o 11:53Komentarzy:
Doktor Paweł Gawłowski, kierownik oleśnickiego pogotowia ratunkowego, został laureatem konkursu "Dydaktyka w cieniu pandemii".Po raz pierwszy w historii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu dydaktycy odebrali nagrody przyznane przez studentów. Docenieni nauczyciele akademiccy zostali wyróżnieni za zaangażowanie i pasję, którą wykazali się podczas prowadzonych zdalnie zajęć.

Galę rozdania nagród w konkursie „Dydaktyka w cieniu pandemii” rozpoczął JM Rektor UMW prof. Piotr Ponikowski, gratulując wszystkim laureatom aktywnej postawy i determinacji, którą wykazali się podczas realizacji zajęć w ostatnich latach. Rektor podkreślił jednocześnie, jak istotne jest doskonalenie jakości dydaktyki na uczelni.

W gronie laureatów znalazł się doktor Paweł Gawłowski, kierownik oleśnickiego pogotowia ratunkowego. Na co dzień prowadzi również szkolenia dla kadry pogotowia i szpitala m.in. w zakresie zaawansowanych czynności resuscytacyjnych u noworodków, postępowania z masywnymi krwotokami, pacjentem z urazem wielonarządowym w ramach doskonalenia zawodowego personelu.rd, fot. Tomasz Walów / UMW

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube