reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest niedziela, 3 lipca. Imieniny Anatola, Jacka, Ottona.
17℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Burmistrz o przebudowie ul. Dobroszyckiej. Wiadomo, kiedy ma powrócić ruch [WIDEO]

Aktualności22.06 o 10:05Komentarzy: 63
Burmistrz Jan Bronś informuje o postępach związanych z przebudową ul. Dobroszyckiej w Oleśnicy. Wiadomo, kiedy ma wrócić ruch w kierunku na Wrocław.***

Przebudowa ul. Dobroszyckiej wraz z budową ronda na skrzyżowaniu z ul. Wojska Polskiego przechodzi w swój szczytowy okres. Kończone są prace związane z wybudowaniem samego ronda. W przyszłym tygodniu w tym miejscu ma się pojawić nawierzchnia asfaltowa.

Jestem przekonany, że przebudowa ul. Dobroszyckiej wraz z budową ronda poprawi bezpieczeństwo i upłynni ruch na tym obszarze.

Mam nadzieję, że zgodnie z planem uda się do końca lipca udrożnić przejazd na kierunku z Oleśnicy na Wrocław i z powrotem. Całość prac ma potrwać jednak do końca września.

Bezpośrednio z budżetu miasta na realizację tego przedsięwzięcia pochodzi ponad 2,5 mln złotych i ponad 8 mln ze środków europejskich z puli przypadającej na miasto

Jan Bronś

***
rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (63)

Wiesiek23.06 o 20:28

I juz z drogami obok tego ronda jest jak nie dawna obwodnica olesnicy droga od zjazdu z ronda do Solnik Wielkich rozwalona totalnie nr 451 totalna tragedia.

Zgłoś
Robert 23.06 o 14:45

Może ktoś do ku...zajmie się drogą Oleśnica - Bierutów nieroby

Zgłoś
?23.06 o 13:27

Dlaczego Bronś nic nie mówił kiedy DSDIK stwierdziła, że zamknęli Północną na wniosek Ratusza? Ja temu człowiekowi nue wierzę w ani jedno jego słowo.

Zgłoś
Tuleja wahacza23.06 o 13:15

Teraz tylko zwrot kosztów za roz ebane zawieszenie przez jeżdzenie dziurami i bedzie cacy :)

Zgłoś
zw-kowalski :-)23.06 o 12:59

A skąd wy wiecie jak to będzie skoro ani miasto ani powiat nie dokonały pomiarów. Nikt (pomijam wróżkę) nie wie z jakich kierunków i jakie auta wjeżdżały na skrzyżowanie a na jakich wyjeżdżały. Być może wystarczyło zmienić drogę podrzędną na główną. To miasto i ten powiat nie ma prawdziwych zarządców.

Zgłoś
Stoone23.06 o 12:17

Kto zaczął a kto skończył to Wąsa sprawa. Mnie interesuje dlaczego Pan Burmistrz milczał jak był bałagan komunikacyjny z powodu zamknięcia ul. Północnej? To wtedy oczekiwaliśmy wypowiedzi. .

Zgłoś
Next23.06 o 11:22

Kołaciński załóż koloratkę ... i czarną sukienkę. Niech przed tobą klękają kibole i ta któremu wtórowala pierwszemu kibolowi Oleśnicy na sesji RM podczas próby siłowego rozwiązania sprawy czyli Krzesińska.

Zgłoś
Oj Janusze Janusze23.06 o 10:54

Normalni Oleśniczanie czyli kto? Wyborcy PiS czy opcji liberalno- lewackiej bo już się pogubiłem w tym wszystkimi odkąd Bronś stał się przyjacielem Kempy I zagorzałym zwolennikiem Morawieckuego i PiS. A może to nie " Normalni Oleśniczanie" tylko zwykli frajerzy którzy dali się nabrać cwaniakowi?

Zgłoś
Marian Koniuszko23.06 o 10:47

do- Oj Janusze Janusze - normalni Oleśniczanie nie skarzeni komusza ideologią doktorka dziekują za całokształt twojej cięzkiej pracy burmistrzu ! a wazeliniarzom bylego przypadkowego "ratusznika" mówimy stanowcze nie Oleśnica ma dość dzielenia nas przez byłego i jego klakierów i zadymiarza silowych rozwiązań w raruszu i klęczenia przed klerem wątpliwej reputacji

Zgłoś
Next23.06 o 10:23

do Oj Janusze Janusze: w Oleśnicy baranów nie brakuje, a ty jesteś pierwszy, po twoim idolu, który na szczęście nie rządzi Oleśnicą.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube