reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest niedziela, 3 lipca. Imieniny Anatola, Jacka, Ottona.
16℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Marta Duda pojedzie na Ogólnopolski Finał OTWP!

Aktualności21.06 o 10:14Komentarzy:
Marta Duda ze Szkoły Podstawowej w Drołtowicach wygrała powiatowe eliminacje do Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej.
* * *

Marta Duda ze Szkoły Podstawowej w Drołtowicach wygrała powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej, o którym pisaliśmy tutaj: http://www.gov.pl/web/kppsp-olesnica/eliminacje-powiatowe-ogolnopolskiego-turnieju-wiedzy-pozarniczej--otwp. W eliminacjach wojewódzkich zajęła II miejsce i tym samym zakwalifikowała się do Finałów Ogólnopolskich, które odbędą się w najbliższą sobotę i niedzielę (25-26.06) w Miliczu.

Wojewódzkie eliminacje odbyły się w dniu 27.05.2022 w Lubiążu, Marta w kategorii szkół podstawowych klasy V-VIII w części pisemnej (test) miała drugi wynik punktowy i zakwalifikowała się do ścisłego finału. W części ustnej również uzyskała II miejsce, tym samym kwalifikując się do finału na szczeblu ogólnopolskim – gratulujemy. Drugi reprezentant powiatu Jakub Bałwas (SP Drołtowice) w swojej kategorii wiekowej również uzyskał dobry wynik punktowy, nie zakwalifikował się jednak do ścisłego finału. Szczegółowe wyniki etapu wojewódzkiego można znaleźć tutaj: http://www.wroclaw.zosprp.pl/nowosci,konkursy_turnieje,22,1,otwp_eliminacje_dolnoslaskie,8062.html

Marta tak wspomina etap wojewódzki "Był to dla mnie bardzo ważny konkurs, ponieważ chcę powiązać moją przyszłość ze strażą pożarną, a ten turniej otwiera wiele furtek właśnie w tym kierunku. Po wielu latach zmagań, w końcu udało mi się dojść do etapu wojewódzkiego. Mimo, iż byłam dobrze przygotowana, to nadal czułam obawę oraz stres. Gdy usłyszałam, że przeszłam do etapu ustnego z wynikiem 24/30 pkt. byłam w szoku. Uwierzyłam w swoją wiedzę, dzięki czemu zajęłam drugie miejsce. Tym samym przeszłam do etapu centralnego.

Serdeczne podziękowania za przygotowanie mnie do konkursu dla: mojego opiekuna Pani Emilii Dobrzak, st. bryg. mgr inż. Andrzeja Fischera, st. kpt. w st. spocz. Jana Osieckiego, mł. kpt. Marcina Purzyńskiego, st. str. Michała Łaciny"

Wszyscy trzymamy kciuki za Martę w weekend. Powodzenia.

KP PSP Oleśnica

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube