reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest niedziela, 3 lipca. Imieniny Anatola, Jacka, Ottona.
18℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Belgowie wspomagają uchodźców z Ukrainy goszczących w Oleśnicy

Aktualności18.05 o 10:00Komentarzy:
Kolejna pomoc dla uchodźców z Ukrainy, którzy przebywają w Oleśnicy. Tym razem magistrat informuje o akcji prosto z Belgii.* * *

Coś niesamowitego. Wciąż zagęszcza się szereg firm, które chętnie pomagają uchodźcom przebywającym w naszym mieście! Tym razem niezwykła akcja we wschodniej Belgii, czyli koncert z inicjatywy Musik hilft. Dzięki organizatorom, uczestnikom i gościom koncertu uzbierano dary i olbrzymią kwotę pieniędzy 16 000 euro, która została przeznaczona w całości dla potrzebujących z Ukrainy, mieszkających obecnie w naszym mieście! To wielkie WOW!

Akcję koordynował Markus Franken! Przewodniczący Rady Miasta Aleksander Chrzanowski wraz z wolontariuszami z Ukrainy i pracownikami MGK przyjął dary w Miejskim Punkcie Pomocy Uchodźcom znajdującym się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Oleśnicy przy ul. Kleeberga 4.

Akcja nie powiodła by się bez pomocy logistycznej i transportowej firmy ROM i Spedycja Dłubak. Dary, które trafiły do Oleśnicy mają wartość 7,5 tys euro! Kolejnej takiej dostawy możemy się spodziewać za 2 tygodnie! Wszystkim zaangażowanym bardzo dziękujemy! DOBRO WRACA!

Urząd Miasta Oleśnicy

* * *rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube