reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest poniedziałek, 27 czerwca. Imieniny Władysława, Maryli, Władysławy.
35℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Nowa infrastruktura rekreacyjna w Komorowie

Aktualności16.05 o 18:05Komentarzy: 4
Sycowski magistrat informuje o nowej infrastrukturze rekreacyjnej we wsi Komorów. Ile kosztowała inwestycja?* * *

W Komorowie powstanie nowa infrastruktura rekreacyjna za 60 tys. zł. To świetne wiadomości dla mieszkańców Komorowa! W konkursie „Odnowa Dolnośląskiej Wsi” w 2022 roku Sołectwo Komorów ubiegało się o grant w wysokości 50% kosztów na realizację zadania rozbudowy infrastruktury rekreacyjnej.

Jak mówi sołtys Komorowa Karol Zgadzaj, dla mieszkańców ważne było, żeby rozszerzyć miejsce, w którym będą mogli swoje popołudnia i weekendy spędzać aktywnie i blisko domu. Prace rozpoczną się jeszcze w czerwcu, by ukończone mogły być w sezonie wakacyjnym.

Całość inwestycji będzie polegała m.in. na poszerzeniu o kolejne dwa zestawy zewnętrznej siłowni, przygotowanie terenu pod nowe boisko do siatkowej piłki plażowej, zbudowanie nowego boiska do piłki nożnej w wymiarze “orlikowym” wraz z piłkochwytami, zakup koszy i przygotowanie boiska do gry w koszykówkę oraz stworzenie miejsc parkingowych!

Warto dodać, że całkowity koszt realizacji tej inwestycji to 59 967,67, z czego wnioskowana kwota pomocy to: 29 478,00. Pozostałe środki, czyli 30 489,67 zapewnia Gmina Syców!

Cieszy nas, że w sołectwach będzie jeszcze aktywniej, bo chcą tego sami mieszkańcy! Sam Komorów jest już Wam pewnie znany z niejednej imprezy, na które licznie przybywacie od 3 lat.
#GminaSyców #Syców #DolnyŚląsk

UMiG Syców

* * *rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (4)

Tadeusz17.05 o 14:53

Tu też gamonie od referendum. To staje się nudne.

Zgłoś
Samochwała 17.05 o 13:46

Znowu ma powstać, pochwal się jak powstanie. A to w tyle na zdjęciu to chyba powstało za poprzedniego burmistrza? Aha referendum idzie.

Zgłoś
Gość16.05 o 21:36

Panie Maniak pan jest ze wsi,że Pan tylko dba o wieś? Może Pan powinien się nazywać sołtys a nie burmistrz. Na wsiach potrzebne chodniki bo tam pielgrzymki chodzą a w mieście można mieć chodnik dziurawy . Nie widać tego chodnika do biedronki o którym była mowa. A tam akurat jest bardziej potrzebny.

Zgłoś
Syców..16.05 o 18:27

Maniak na sołtysa.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube