reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 25 czerwca. Imieniny Łucji, Wilhelma, Albrechta.
20℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Nowa platforma i lepsze głosowanie? Radni podejmą decyzję ws. OBO

Aktualności16.05 o 09:17Komentarzy: 17
Radni podejmą decyzję w sprawie zmian dotyczących głosowania w sprawie Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego. Nowa platforma ma ograniczyć wykorzystywanie cudzych danych.Już na najbliższej sesji Rada Miasta Oleśnicy pochyli się nad uchwałą dotyczącą Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego. Dzięki niemu mieszkańcy mogą wybierać spośród projektów zgłoszonych przez osoby prywatne i instytucje. Do wydania na ten cel jest łącznie 600 tysięcy złotych.

Według założeń, tegoroczne konsultacje społeczne zostaną przeprowadzone na nowej platformie olesnica.budzet-obywatelski.org. - Jest to strona stworzona wyłącznie do obsługi konsultacji społecznych - budżetów obywatelskich, można za jej pomocą składać zgłoszenia, weryfikować je, pobierać materiały promocyjne oraz głosować. W celu uniemożliwienia posługiwania się cudzymi danymi strona zawiera szereg rozwiązań zabezpieczających głosowanie, w tym weryfikację sms - poinformowała Edyta Małys-Niczypor, zastępczyni burmistrza Oleśnicy.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (17)

Hultaj17.05 o 10:51

Czego nie rozumiecie: Olesnica jest kobietą!

Zgłoś
Czego nie rozumiecie?17.05 o 08:48

Przecież te pesele wykorzystała koleżanka z układu, człowiek z listy Bronsia w wyborach samorządowych więc o co tutaj chodzi? Wszyscy powinni zostać odsunięci od OBO wszyscy razem z Bronsiem.

Zgłoś
Beton17.05 o 08:29

Jak mieszkańcy mają to rozumieć lepsze głosowanie? Bez oszustwa? A co z Panią z miejskiej spółki która używała danych osobowych Oleśniczan do głosowania rok temu? To tak jakby ktoś nam napluł w twarz! Podziękujemy wam za taki stan rzeczy przy następnych wyborach!

Zgłoś
Sitwa17.05 o 06:40

Nieodżałowany Zbys w natarciu.

Zgłoś
Andzela16.05 o 23:26

Po co głosować, skoro i tak nie zrealizują. Tak było z japońskim ogrodem

Zgłoś
Aferalna Oleśnjca16.05 o 22:58

Jeszcze nigdy w historii Oleśnicy w miejskich spółkach nie wydarzylo się tyle złego jak w obecnej kadencji.

Zgłoś
I tyle 16.05 o 22:48

@ Tyle to po jaki .... była ta zmiana, skoro jest tak jak było albo jeszcze gorzej? Odpowiedzialni za Oleśnicę nabrali wszystkich, zrobili z Oleśniczan idiotów nie mają nic do powiedzenia robią to co każe im ich Idol. Ty z tymi miejskimi spółkami nie zaczynaj bo ci przypomnę kto w tej kadencji zmienił punkt widzenia, to co wyprawia sitwa z Oleśnicą to jest KOSZMAR, to miasto to w tej chwili jedna wielka AFERA.

Zgłoś
Każdy to widzi16.05 o 22:23

Radni PiS i Bronsia to zwykle kukiełki. Nie myślące samodzielnie semafory

Zgłoś
Tyle16.05 o 21:58

W poprzedniej kadencji to radni byli tacy niezależni że ho ho. Obecnie gulgoczący na wszystko kibic za wszystkim był za. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, np. Na stołku w miejskiej spółce.

Zgłoś
?16.05 o 20:13

A to dobre, radni zdecydują.....buahahaahaaaa, wszystkie sznureczki sprawdzone? Wszyscy w tym mieście śmieją się z marionetkowej Rady Miasta.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube