reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest poniedziałek, 27 czerwca. Imieniny Władysława, Maryli, Władysławy.
34℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Plama oleju na ruchliwej drodze. Wezwano służby

Aktualności16.05 o 08:23Komentarzy: 7
Dzisiaj około godziny 7:20 straż pożarną, policję i drogowców zadysponowano do plamy oleju. - Ulica Chopina od ronda zablokowana w obie strony. Kto nie musi tamtędy, niech unika - ostrzegali kierowcy.


źródło: fb / Gdzie szuszą miśki

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (7)

ubu16.05 o 16:27

JÓZEK - ten żwir to masz właśnie do jeżdżenia, dzięki wygodnictwie paru z Północnej. - którędy mają jeździć? przez Spalice? Wjazd na Wiejską z Chopina planują zamknąć?

Zgłoś
major pożarnictwa16.05 o 15:55

dobrze że sprzątaczki-strażaczki to zrobili. I tak nic innego nie mają do roboty, a koleszka rybak dalej robi sobie układy na mieście

Zgłoś
Józef16.05 o 15:27

Dlaczego nie można postawić słupków koło McDonalda żeby nie jeździć po tym ostrym żwirze? Wczoraj po 20ej dwóch kierowców zmieniało koła bo tyle ktoś nasypał tego dziadostwa wymieszanego że szkłem.To jest skandal.

Zgłoś
Iza16.05 o 15:22

Może z gruchy co wożą beton?

Zgłoś
ubu16.05 o 12:18

już nie raz widziałem smugę oleju ciągnącą sie od Chopina przez całą Wiejską prawie.. może by służby zainteresowały sie kto szcza olejem z gruchota na drogę regularnie ? a druga sprawa to kretyński plan remontów - zmaknięcie wjazdów i wyjazdów z Olesnicy jednocześnie - zamykanie Dobroszyckie i Wiaduktu nad torami- oczywiśicie osobno .. i robienie dobrze paru cwaniakom z Północnej by dla ich wygody wszyscy jeździli + 10km ? przez Spalice albo niszcząc auta na tłuczniu jak z torowisk przy mc Donaldzie.. naworząc brud i błoto na okoliczne ulice. Wysypać kupę tłucznia i zaślepić Północną- bedzie cisza i spokój !

Zgłoś
LatwoHejtowac16.05 o 09:35

Wystarczy zadać sobie odrobinę trudu i wiadomym było by dlaczego przebudowa stanęła. Niestety Panowie ornitolodzy dowiedzieli się że na drzewie/ drzewach są gniazda z jajkami. Póki nie wyklują się nie mogą nic ruszyć, bojkot zielonych trwał ..

Zgłoś
Dno16.05 o 08:45

Wszystko stoi przez bylejakość w tym mieście. Wszystko rozkopane. Jedna awaria blokuje cały dojazd. Litości.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube