reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest czwartek, 18 sierpnia. Imieniny Heleny, Bronisława, Ilony.
27℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Potrzeby fizjologiczne załatwiał przed wejściem do oleśnickiego magistratu

Aktualności13.05 o 07:45Komentarzy: 62
Nieobyczajny wybryk na oleśnickim rynku. Tajemniczy mężczyzna wyszedł z ratusza i przed głównym wejściem załatwiał potrzeby fizjologiczne.Wczoraj w godzinach popołudniowych z głównych drzwi Urzędu Miasta Oleśnicy wyszedł mężczyzna. Był wyraźnie zdenerwowany i krzyczał, że pokaże swoje przyrodzenie publicznie. Reklamówkę z zakupami i kulę oparł o ławkę, a po chwili podszedł pod elewację przy wejściu, gdzie załatwiał swoje potrzeby fizjologiczne.

Jak się dowiedzieliśmy, w magistracie nieczynna jest toaleta dla klientów, bo często zdarzało się, że była zanieczyszczana przez osoby bezdomne. Jednak można z nich skorzystać, najczęściej za drobną opłatą, w pobliskich kawiarniach lub bezpłatnie z szaletu, który mieści się przy ulicy Sinapiusa. - Nie zdążyłem nawet wezwać policji, ale może ten pan, co tak postąpił, na przyszłość zastanowi się czy tak wypada - skomentował jeden ze świadków zdarzenia.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (62)

Janusz Tuzinek13.05 o 20:33

Krótko mówiąc olał Ratusz

Zgłoś
Smutne13.05 o 20:30

Wszystko wskazuje na to, że jesteś urzędnikiem i jak cała ta ekipa próbujesz zafałszować prawdziwy obraz tej instytucji.

Zgłoś
:)13.05 o 19:45

Do Czas na zmianę, nie zgodzę się z Pana opinią Panie Pawle B. Urzędnicy udostępniają toalety, ostatnio sam to widziałem. I nie pisz człowieku już o tym, o czym nie masz pojęcia

Zgłoś
Martunia13.05 o 19:05

Ej tam w rynku szaletu brak a w urzędzie kie można to co miał biedny zrobić?

Zgłoś
Czas na zmianę13.05 o 18:40

Nieudolność i arogancja tej ekipy poraża. Toaleta na parterze zawsze była dostępna dla mieszkańców, mimo że zdarzały się akty wandalizmu. Klucz wydawała sympatyczna Pani w punkcie informacyjnym. Urzędnicy udostępniali klucz do toalety klientom na piętrach. Za czasów Pana Sekretarza Rybaka żaden urzędnik nie ośmieliłby się odesłać klienta w potrzebie z kwitkiem. Obecnie, odnoszę takie wrażenie, urząd jest dla urzędników. Klienci to zło konieczne. Zwraca uwagę zatrudnianie znajomych a nawet członków rodziny i nie podawanie do publicznej wiadomości informacji o wolnych stanowiskach pomocniczych. Nowy burmistrz będzie musiał odzyskać tą instytucję dla mieszkańców.

Zgłoś
Jaki pan taki kram13.05 o 18:34

do Porządek musi być - Ty tęż będziesz stary życze ci za chamski wpis jak cie zmorze to zebyś sie z****ł w spodnie !

Zgłoś
Porządek musi być13.05 o 18:28

Chamstwo! Ja rozumem że dziadek się wkurzył, ale tak spraw się nie załatwia. Niech to sprząta albo pokrywa koszty sprzątania.

Zgłoś
ehhh13.05 o 18:08

Olał Ratusz tak jak Ratusz olał mieszkańców. Nie można się doprosić o nic, dodatkowe karetki czy remont Dworca Bronś zapomniał o wszystkim co obiecał, a Oleśnica zasyfiona jak nigdy.

Zgłoś
Olesnica w ruinie13.05 o 17:23

Popieram gościa jak mnie przyciśanie to zrobie tam klocka i poprosze o papier !

Zgłoś
Hultaj13.05 o 16:26

Postąpił tak, jak wladze z mieszkańcami :)

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube