reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 25 czerwca. Imieniny Łucji, Wilhelma, Albrechta.
20℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Potrzeby fizjologiczne załatwiał przed wejściem do oleśnickiego magistratu

Aktualności13.05 o 07:45Komentarzy: 62
Nieobyczajny wybryk na oleśnickim rynku. Tajemniczy mężczyzna wyszedł z ratusza i przed głównym wejściem załatwiał potrzeby fizjologiczne.Wczoraj w godzinach popołudniowych z głównych drzwi Urzędu Miasta Oleśnicy wyszedł mężczyzna. Był wyraźnie zdenerwowany i krzyczał, że pokaże swoje przyrodzenie publicznie. Reklamówkę z zakupami i kulę oparł o ławkę, a po chwili podszedł pod elewację przy wejściu, gdzie załatwiał swoje potrzeby fizjologiczne.

Jak się dowiedzieliśmy, w magistracie nieczynna jest toaleta dla klientów, bo często zdarzało się, że była zanieczyszczana przez osoby bezdomne. Jednak można z nich skorzystać, najczęściej za drobną opłatą, w pobliskich kawiarniach lub bezpłatnie z szaletu, który mieści się przy ulicy Sinapiusa. - Nie zdążyłem nawet wezwać policji, ale może ten pan, co tak postąpił, na przyszłość zastanowi się czy tak wypada - skomentował jeden ze świadków zdarzenia.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (62)

zw+kowalski14.05 o 10:03

W Szwajcarii jest tak , że jak osoba obca zadzwoni do twoich drzwi i chce skorzystać z WC to musisz udostępnić. W ten sposób Szwajcarzy dbają o czystość i higienę w miejscu publicznymi. Oczywiście w Polsce to nierealne przy tym jak tabuny okradają starsze osoby podstępem wchodząc do mieszkań. Pokazuję jedynie klasę społeczeństw.

Zgłoś
Nie 14.05 o 08:43

To jest kpina aby w urzędzie nie była czynna toaleta bo ' bezdomni ją zanieczyszczali ' przecież w obiekcie publicznym powinna być ochrona, która by takich ' zanieczyszczających delikwentów ' wypraszała!

Zgłoś
Szierzant szwagier 14.05 o 06:03

Szanowni Państwo jak sikac to na sejmowej na parter pod prywatnym gabinetem detektywistyczne szpiegowskim

Zgłoś
Tomi 14.05 o 05:43

A bezdomni to nie ludzie gdzie mają się załatwiać? Tak urzędnicy w Oleśnicy szanują petentów i mieszkańców nad drzwiami powinno wisieć hasło ,,MAMY CIĘ W DUPIE, RADŹ SOBIE SAM".

Zgłoś
Globus13.05 o 22:18

Tu nie można winić starczego człowieka bo jak był by szalet w rynku tak jak było za tzw."komuny" to by gość poszedl tam sie odlać ! raczej te pretesje winny być sakierowane do "olanego" ratusza !

Zgłoś
grajek13.05 o 21:41

Do ehhh-chyba nie masz pojęcia jeśli piszesz,że karetki burmistrz nie chce kupić,a czy ty wiesz że szpital jest powiatowy,a nie miejski,że miasto nie może pokrywać wydatki powiatu,proszę to sobie zapamiętać.A remont dworca-przecież dworzec nie jest miejski,tylko wrocławskiej spółki kolejowej,ale ,miasto ma już dostać wszystkie dokumenty i dopiero wówczas może zacząć coś robić.Gdyby robili to bez przepisu,to dopiero panPawełó B.robił by larum na całą Oleśnicę

Zgłoś
hggh13.05 o 21:32

I dobrze zrobił wszyscy wiedzą że w Oleśnicy brakuje darmowych toalet .Ludzie załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne gdzie popadnie .Sam widziłem w okolicy byczych jaj niedawno dwóch panów oddawało mocz podczas pogawędki .JANEK B. udaje że temat nie istnieje jest zamiatany pod dywan .I znowu latem w mieście będzie waliło szczochami

Zgłoś
Witold13.05 o 21:24

Urząd poległ na fizjologii tak samo jak na Różowych skrzynkach

Zgłoś
Basia13.05 o 21:10

Prosić o klucz, może tłumaczyć się ze spraw oczywistych .facet załatwi się byle gdzie, babki mają gorzej.szkoda

Zgłoś
Ciech13.05 o 21:08

Skoro nie ma WC, najbliższy daleko to co robić? Płacić w kawiarniach? To nie jest normalne w 21 wieku.a jak ktoś brudzi to się sprząta jak w domu i kwits

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube