reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest czwartek, 18 sierpnia. Imieniny Heleny, Bronisława, Ilony.
24℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Potrzeby fizjologiczne załatwiał przed wejściem do oleśnickiego magistratu

Aktualności13.05 o 07:45Komentarzy: 62
Nieobyczajny wybryk na oleśnickim rynku. Tajemniczy mężczyzna wyszedł z ratusza i przed głównym wejściem załatwiał potrzeby fizjologiczne.Wczoraj w godzinach popołudniowych z głównych drzwi Urzędu Miasta Oleśnicy wyszedł mężczyzna. Był wyraźnie zdenerwowany i krzyczał, że pokaże swoje przyrodzenie publicznie. Reklamówkę z zakupami i kulę oparł o ławkę, a po chwili podszedł pod elewację przy wejściu, gdzie załatwiał swoje potrzeby fizjologiczne.

Jak się dowiedzieliśmy, w magistracie nieczynna jest toaleta dla klientów, bo często zdarzało się, że była zanieczyszczana przez osoby bezdomne. Jednak można z nich skorzystać, najczęściej za drobną opłatą, w pobliskich kawiarniach lub bezpłatnie z szaletu, który mieści się przy ulicy Sinapiusa. - Nie zdążyłem nawet wezwać policji, ale może ten pan, co tak postąpił, na przyszłość zastanowi się czy tak wypada - skomentował jeden ze świadków zdarzenia.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (62)

Mieszko16.05 o 23:37

Czy ja pozwolilem żeby mi robić zdjęcia? Już się wyszczac nie można.

Zgłoś
Anonim 16.05 o 00:31

Tylko ze ten człowiek korzystał z ubikacji i zostawiał taki bałagan ze aż brak słów. I wcale nie jest bezdomnym ma się bardzo dobrze. I co jakiś czas wita do urzędu.

Zgłoś
Hue hue15.05 o 18:13

Pięknieje nam Oleśnica pod rządami Bronsia że ho ho.

Zgłoś
Lokatorka15.05 o 17:58

Super, wreszcie przeniosą się z 3-go Maja z bramy przelotowej, podwórka i Arkad pod Urząd Miasta załatwiąjac potrzebny fizjologiczne.

Zgłoś
Marcin15.05 o 16:32

Brawo dobrze zrobił w Oleśnicy nie ma gdzie się załatwić tak naprawdę. Na stawach postawili WC który nie działa ale wie jak pobierać opłaty szalet miejski na sinapiusa wiecznie zamknięty w ratuszu też zamknęli bo kwiaty miasta korzystali.

Zgłoś
Siwy14.05 o 17:57

Brawo dla gościa Skoro nie wyrabiaja się, żeby coś załatwić trzeba poświęcić trochę czasu A oni nie potrafią zadbać o toaletę w urzędzie miasta Żałosne

Zgłoś
ex wyborca14.05 o 16:19

szkoda starszego człowieka, popieram jego protest

Zgłoś
Tak to wygląda14.05 o 12:04

Chodzą słuchy że oleśnicka lewica Bronsia już nie poprze, każdego tylko mie Bronsia za to że ich tak wysterował, !zrobił ich jak dzieci a oni mu uwierzyli.

Zgłoś
Buahahaahaaaa14.05 o 11:50

Nikt wam tyle nie obieca co Bronś, pamiętajcie, dwa razy obiecane to tak jakby raz dane.

Zgłoś
ehhh14.05 o 11:29

@ grajek, owszem mam pojęcie i doskonale rozumiem, że Bronś nie miał prawa obiecywać w kampanii wyborczej, że zapewni dwie karetki z obsadą rok po roku w katach 2019 i 2020. A jednak Bronś Panom z Lewicy Karasiiwi i Sikorze obiecał w zamian za poparcie w wyborach samorządowych, był to zawodowy, profesjonalny blef na który daliśmy się nabrać Bronsiowi, ale już więcej nie damy się oszukać w podobny sposób, bo nikt Bronsiowi już nie wierzy, nauczyliśmy się nie ufać temu człowiekowi

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube