reklama
reklamareklama
Dziś jest sobota, 3 grudnia. Imieniny Franciszka, Ksawerego, Lucjusza.
-1℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Beata Kempa ostro krytykuje Donalda Tuska

Aktualności11.05 o 12:46Komentarzy: 80
Sycowska europoseł Beata Kempa krytykuje obecnego przewodniczącego Platformy Obywatelskiej Donalda Tuska.


źródło: Facebook / Beata Kempa

Pochodząca z Sycowa europosłanka Beata Kempa (Solidarna Polska) ostro krytykuje postawę przewodniczącego Platformy Obywatelskiej Donalda Tuska.

- Tusk nie przestał być człowiekiem, który jest wpisany w politykę niemiecką, czy może w całość sojuszu niemiecko-rosyjskiego. Widzimy, że w zależności od potrzeb narracja Tuska jest od bandy do bandy - komentuje sycowska europoseł.

- Jednak jeśli spojrzymy na jego decyzje m.in. gazowe, gdy był premierem i de facto szefem Waldemara Pawlaka, czy patrząc na to, co działo się po katastrofie smoleńskiej, jak oddał śledztwo w ręce Rosjan, to przecież nie mamy żadnej wątpliwości dlaczego narracja Tuska jest właśnie taka. Chyba nie mamy żadnej wątpliwości, jaka dziś byłaby polityka Tuska i PO gdyby rządzili w Polsce - dodaje.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (80)

Krzysztof A. Kowalski11.05 o 13:58

Dzięki takim osobom jak pani Beata Kempa Polska nie otrzymuje ponad 100 mld zł, a kary naliczone już przekroczyły wartość 10 mld zł. Brak tych środków przyczynia się do drastycznego wzrostu inflacji, drożyzny w Polsce. Gdyby te środki pomocowe trafiły do Polski, wzrosłoby zapotrzebowanie na kredyty lokalnych samorządów, co wymuszałoby na bankach ściągnięcie pieniędzy z rynku, co wpłynęłoby na obniżenie inflacji.

Zgłoś
Pejotpe11.05 o 13:52

Pomyślmy, czy pani Kępa zdaje sobie sprawę, iż Donald Tusk nie rządzi w Polsce od ponad 7 lat?

Zgłoś
Jan Maria Rozpór Czepiekoński11.05 o 13:45

Przydałoby się aktualne zdjęcie tego ruskiego trolla Kępy. Okupant europejski dobrze karmi w tej Brukseli. Kępa wie że po przegranych wyborach będzie miała wyrok za nieopublikowanie wyroku sądu.

Zgłoś
babcia11.05 o 13:32

Pani poseł,bardzo trudno przełknąć wam, że ten poniewierany przez was TUSK jest znanym i cenionym POLAKIEM i politykiem,nikt z Pani partii nie może pochwalić się lepszymi osiągnięciami , więc starymi metodami trzeba walić błotem ile się da.Jezus inaczej nauczał,czy Pani rozumie ?

Zgłoś
Tyle w temacie11.05 o 13:29

Szkoda słów.

Zgłoś
pięć gwiazdek TVN11.05 o 13:23

No i znowu ma rację. Tylko dlaczego Ziobro jeszcze go nie posadził?

Zgłoś
Wyborca11.05 o 13:02

Jaka partia taki europoseł, tyle w temacie.

Zgłoś
Zezem11.05 o 12:59

Czy ktoś ją lubi czy nie ,to jednak ma rację .Według Niemców każde zwierzę można wytresować no i jak widać to im się udało ?

Zgłoś
***** ***11.05 o 12:54

Kobieto oddaj immunitet europosła i będzie święty spokój. Potraficie tylko marudzić i narzekać. Oszczędź p POLSCE wstydu.

Zgłoś
?11.05 o 12:52

Lepiej zajęłaby się pani Europoseł dostawą ekogroszku bo nie mamy czym palić, a ceny dostępnego opału to tylko na miarę zarobków Pani Europosłanki.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube