reklama
reklamareklama
Dziś jest środa, 18 maja. Imieniny Eryka, Aleksandry, Feliksa.
20℃
(pochmurnie). Zobacz prognozę pogody

Nowy plac zabaw przy ul. Tęczowej w Sycowie oficjalnie otwarty

Aktualności11.05 o 12:38Komentarzy: 8
Nowy plac zabaw w Sycowie został oficjalnie otwarty. Koszt inwestycji to 145 tysięcy złotych.Dzisiaj oficjalnie w towarzystwie 3-latków z Publicznego Przedszkole nr 2 Misia Uszatka w Sycowie, burmistrza Miasta i Gminy Syców Dariusza Maniaka, Jacka Kowalskiego - prezesa Stowarzyszenia Aglomeracja Wrocławska oraz wiceburmistrz Marzeny Guder i radnych miejskich - Bożeny Karaby - Dziwińskiej i Agnieszki De Falco - Kuczyńskiej dokonano oficjalnego otwarcia miejskiego placu zabaw przy ul. Tęczowej w Sycowie.

- Koszt tej inwestycji to 145 tys. zł, a środki na ten cel w 100 % pochodziły ze Stowarzyszenia Aglomeracja Wrocławska i to dzięki dobrej współpracy tej organizacji dolnośląskie miasta, takie jak Syców mogą się również rozwijać. Warto zaznaczyć, że tego typu inwestycja to dla mieszkańców nie tylko nowe miejsce do spędzania wolnego czasu, ale również nowa jakość, która zapewni zabawę na wiele lat! Cieszymy się, że południowa część Sycowa i pobliskie osiedla zyskały nowe miejsce, które będą służyły młodszemu pokoleniu sycowian! - informuje sycowski magistrat.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (8)

Mieszkaniec12.05 o 15:53

Do @Mieszkanka z Daszyńskiego - maniak reanimował Syców Pavulonem, a miasto pod jego rządami rozwija się jak papier toaletowy!

Zgłoś
Mieszkanka z Daszyńskiego 12.05 o 12:11

Syców i Sycowskie naleśniki typu Kot co to był starostą bezradnym próbuje wygryźć maniaka który ożywił Syców po nierządach Kaplicy. Syców się rozwija.

Zgłoś
xsx11.05 o 21:46

może za chwilę go pukną i będzie tam sprzątał

Zgłoś
szczęśliwy11.05 o 20:56

Novissimis diebus regni

Zgłoś
Magda 11.05 o 19:01

Ale się za robotę wziął. Mam nadzieję że jego ostatnie dni.

Zgłoś
mad11.05 o 18:29

Dbanie o miejską infrastrukturę jest obowiązkiem burmistrza, a ten z Sycowa usiłuje lansować się na dzieciach. Wstyd panie maniak!

Zgłoś
Daro11.05 o 17:56

Maniak chwili wie dokonaniem Aglomeracji Wrocławskiej. Fajnie. A pytanie czy szafa w kolorze flagi i jej przecięcie to nie profanacja braw narodowych? Tyle się o tym mówi.

Zgłoś
Duda=DUPA11.05 o 14:31

Ostatnie wydarzenia burmistrza żegnamy Pana .

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube