reklama
reklamareklama
Dziś jest środa, 18 maja. Imieniny Eryka, Aleksandry, Feliksa.
20℃
(pochmurnie). Zobacz prognozę pogody

Fala kradzieży mercedesów! Skradziono już trzeci pojazd

Aktualności11.05 o 09:03Komentarzy:
W ciągu kilku dni w powiecie oleśnickim doszło już łącznie do kradzieży trzech mercedesów. Najnowsze zdarzenie miało miejsce w Spalicach, gdzie skradziono busa tej marki.W minioną sobotę sprzed prywatnej posesji w Sokołowicach skradziono dwa mercedesy. Są to modele A45 i A45s - czerwony oraz szary. Wygląda na to, że mamy już do czynienia z falą podobnych przestępstw, bo w nocy z 10 na 11 maja ukradziono kolejny pojazd tej marki.

- Zaginął Bus Mercedes Sprinter 319. Szary 2017r DOL3018A skradziony dziś w nocy 1:13. Ostatnio widziany na trasie Toruń-Bydgoszcz - czytamy w komunikacie. Do zdarzenia doszło przy jednej z firm w Spalicach, blisko ulicy Wojska Polskiego w Oleśnicy.

Z naszych informacji wynika, że na monitoringu nagrała się tylko jedna osoba. Sprawca prawdopodobnie używał metody na "game boya". Jest to urządzenie podobne do popularnej konsoli. Nie wymaga, aby oryginalny kluczyk znajdował się w pobliżu. Rozpoznaje sygnał samochodu i udaje urządzenie dostępowe. Problem dotyczy samochodów obsługujących technologię keyless, która odpowiada za bezkluczykowe otwieranie i uruchamianie pojazdu. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat pojazdu lub zdarzenia mogą kontaktować się z policją, dzwoniąc pod numery alarmowe 997 lub 112.

op

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube