reklama
reklamareklama
Dziś jest piątek, 20 maja. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Bronimira.
15℃
(zachmurzenie duże). Zobacz prognozę pogody

Giganci Siatkówki zagrają w Twardogórze!

Sport10.05 o 20:04Komentarzy:
To już pewne. Giganci Siatkówki zagrają w Twardogórze. Publikujemy komunikat burmistrza Pawła Czulińskiego.***

To już pewne! Giganci Siatkówki zagrają w Twardogórze

We wrześniu i październiku w Gmina Twardogóra wystąpią najlepsze drużyny klubowe z Polski i Turcji. Mistrzowie Polski, Turcji, zawodnicy grający w kadrach narodowych, ekipy naszpikowane gwiazdami siatkówki męskiej i kobiecej.

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Wojtek Rozdolski – twórca i główny organizator turnieju przedstawił szczegóły całego przedsięwzięcia. Kolejna XIII edycja Gigantów Siatkówki Mężczyzn odbędzie się w Twardogórze. Jednocześnie Twardogóra będzie także gospodarzem pierwszej kobiecej edycji Gigantów Siatkówki. Dziękuję także w tym miejscu za bezpośrednie zaangażowanie i wsparcie przy realizacji turnieju Ryszard Czarnecki.

Głównym partnerem turnieju jest TAURON Polska Energia, reprezentowany dziś na konferencji przez wiceprezesa zarządu Artura Warzochę. Dziękuję za wsparcie, bez którego nie byłoby możliwe zrealizowanie tak dużej imprezy.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła TVP Sport. Oznacza to, że transmisje meczy będą NA ŻYWO emitowane na ogólnopolskich kanałach wprost z hali w Twardogórze, łącznie podczas 4 dni rozgrywek. To niesamowita promocja i wyróżnienie dla naszej gminy.

Niezawodna ekipa Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Twardogórze wraz z ekipą Gigantów Siatkówki już działają, by dopiąć wszystko na ostatni guzik! Dziękuję!

Paweł Czuliński

***

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube