reklama
reklamareklama
Dziś jest środa, 18 maja. Imieniny Eryka, Aleksandry, Feliksa.
20℃
(pochmurnie). Zobacz prognozę pogody

Zbliża się 30. finał WOŚP w Oleśnicy! Co będzie się działo?

Aktualności28.01 o 13:50Komentarzy:
30 stycznia odbędzie się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Publikujemy komunikat oleśnickiego sztabu akcji.* * *

Ahoj!

Oleśniczanki i oleśniczanie, już w nadchodzący weekend w naszym mieście zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. 30. finał WOŚP zagra w Oleśnicy 29-30 stycznia 2022 roku. Tegoroczny finał zagra dla dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Razem z nami będziecie mogli zrobić letnią zadymę w środku zimy na licznych wydarzeniach. Zaczynamy już w sobotę od treningu z SERCA DLA SERCA, który poprowadzi niezawodna Kinga Handzlik, a jak już zregenerujecie się po treningu zachęcamy do wzięcia udziału w spacerze z pupilem na oleśnickim amfiteatrze o godz. 15:00. Zachęcamy też osoby bez pupili. Będą nasi przyjaciele z Przytul Pyska i być może wrócicie ze spaceru ze swoim własnym czworonożnymi przyjacielem.Sobotę zakończymy Nocną Grą Miejską, która rozpocznie się o 22:00 na oleśnickim Rynku. Grę przygotowali dla was animatorzy z CZARu.
W niedzielę startujemy o 9:00 na Oleśnickim Jarmarku Wspaniałości. W ramach Jarmarku poza fantastycznymi wystawcami będziecie mieli okazję nabyć książki za wrzut do puszki na Harcerskim kiermaszu książki, będziecie mogli obejrzeć również wystawę pojazdów zorganizowaną przez Stowarzyszenie Miłośników Techniki OLSENSIUM. Kiedy zgłodniejecie, będziecie mogli skorzystać z oferty foodtracków, kuchni polowej albo zjeść pyszne ciasto w Kawiarence u Seniorek lub Kawiarence pod Różą, w taki dzień nie ma co sobie żałować :). Będą pokazy ratownictwa drogowego. Odbędą się również warsztaty w Cudach&MIłostkach z Roślinnego ABC a w FORMIE OTWARTEJ możecie spróbować zrobić swoje mydło. Od 12:00 będziecie mogli skorzystać też z usług fryzjerskich w salonie TAŃCZUK - piękne włosy. Będzie także kuroterapia i Bookworm z Oleśnica Bajk Stajl oraz możliwość przejazdów rikszą.

Od 10:30 zaprosimy was na amfiteatr abyście razem z nami i ekipą COB mogli “Policzyć się z Cukrzycą” i pobiec w 4. Oleśnickim Biegu Karnawałowym dla WOŚP.

Od 12:00 w Harcówce Marzeń będziecie mogli pograć w planszówki a od 16:00 możecie rozpocząć swoją przygodę z programowaniem Minecraft razem ze Sky Blue Education.

Od 16:30 rozpoczną się licytację na żywo - w tym roku widzimy się w sali konferencyjnej SM Zacisze, czyli w Korelacie. Mamy dla was przygotowanych wiele fantów min. vouchery, narożnik od firmy ROM, karnet od Atola, rękodzieło, gadżety WOŚPowe i wiele innych.
Zaraz po licytacji zapraszamy was na parking przed Salą Widowiskową MOKiS na Światełko do Nieba, które w tym roku przygotowała dla nas firma TELKA.

Dla wszystkich, którzy będą mieli jeszcze energię przygotowaliśmy after party w Klubie ŚCIEMA, gdzie odbędą się kolejne licytację i koncert zespołu Pink Ritual.

Bądźcie razem z nami i przybądźcie tłumnie zarówno na licytacje jak i na pozostałe wydarzenia finałowe.
Wszystkie informację na bieżąco pojawiają się na Facebooku Sztabu.

Z gorącymi pozdrowieniami
SIE MA!

Sztab WOŚP Oleśnica

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2022. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube